ردکردن این

فیلتر لیوانی

از بین بردن بوی بد آب و طعم ناخوشایند آب یخچال در گرو استفاده از یک فیلتر لیوانی با کیفیت است.

ویژگی‌های فیلتر لیوانی یخچالی

این فیلتـر استوانه ای لیوانی شکل است که با استفاده از کربن بلاک موجود در آن باعث رفع بو ، طعم و رنگ بد آب در انواع یخچال ها می گردد. این فیلتر در واقــع فیلتر داخلی یخچال است. بوی نامطبوع، طعم ناخوشایند، رنگ و فلزات سنگین باقی مانده در آب، همه و همه زمانی از بین خواهند رفت که از فیلتر لیوانی داخلی یخچال استفاده گردد.

بهترین زمان برای تعویض فیلتر لیوانی

یخچــال‌های فیلتردار دارای یک علامـت بر روی صفحه نمایش آب سردکن هستند که نشان دهنده بهترین زمان تعویض فیلتر داخلی یخچال می‌باشد. چنانچه چراغ فیلتر یخچال که عموما قرمز رنگ است، روشن شد، باید فیلتر اینلاین در سریع‎ترین زمان ممکن تعویض شود.

 • تعویض به موقع فیلتر

  تعویض به موقع فیلتر لیوانی موجب جلوگیری از آسیب به یخچال می‌شود.

 • فیلتر های خارج یخچالی

  این فیلتر های در خارج و در پشت یخچال ها در مسیر ورودی آب نصب می گردد.

خصوصیات فیلتر های لیوانی

عمر طولانی

عمر طولانی

باز تعویض طولانی مدت

حذف سختی آب

حذف سختی آب

کاهش آسب به یخچالی های ساید

نصب و تعویض آسان

نصب و تعویض آسان

به صورت کپسولی

کاربردها

 • جهت نصب در انواع یخچال های سامسونگ و ال جی
 • یخچال ساید بای ساید

مزایا و ویژگی ها

 • جلوگیری از پوسیدگی و خوردگی
 • کاهش سختی آب
 • حذف بو و طعم نامطبوع آب
 • حذف رنگ
 • حذف فلزات سنگین
 • حذف ذرات بالاتر از ۱۰ میکرون
 • نصب سریع و آسان

فیلتر کربن بلاک (CTO FILTER)

مشخصات فیلتر -های لیوانی
مشخصات فیلتر -های لیوانی
فیلتر لیوانی (یخچالی)
فیلتر لیوانی (یخچالی)

هر فیلتری یک بازه زمانی مشخص به عنوان عمر مفید دارد که پس از گذشت این زمان باید تعویض شود. فیلترهای لیوانی پس از مدتی دچار رسوب گرفتگی می‌شوند. رسوب بستن فیلتر نه تنها موجب کاهش کیفیت آب خروجی از یخچال می‌شود، بلکه پس از مدتی حتی به یخچال نیز آسیب می‌رساندو 

فیلتر لیوانی که دارای دو نوع داخلی و خارجی است، نوعی فیلتر است که برای یخچال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلترها به واسطه کربن بلاک طعم، رنگ و بوی بد آب یخچال را از بین می‌برند. ابتدا فیلتر خارجی که در تماس مستقیم با آب شهری است، بو، طعم و ذرات معلق آب را حذف می‌کند. سپس آب به فیلتر لیوانی داخلی می‌رسد که به نوعی مکمل فیلتر خارجی به شمار می‌رود. اگر آلاینده فیزیکی از فیلتر خارجی به صورت اتفاقی عبور کرده باشد، در این مرحله توسط فیلتر داخلی به دام خواهد افتاد.

کاهش فشار آب، تیره شدن رنگ آب خروجی از یخچال، فاسد شدن مواد داخل فیلتر و رشد انواع میکروب‌ها در آن از جدی‌ترین پیامدهای ناشی از عدم تعویض فیلتر لیوانی در زمان تعیین شده به شمار می‌روند.

یکی از بارزترین ویژگی های فیلتر لیوانی یخچالی، قابلیت حذف طعم نامطبوع و بوی بد از آب است. با استفاده از این فیلترها کیفیت آب آشامیدنی بسیار افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین فیلترهای لیوانی می‌توانند کلر، شن و ماسه، رسوبات و دیگر مواد شیمیایی را از آب حذف کنند.

راههای ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش خرید این محصولات می توانید از طریق شماره تماس های زیر با واحد های فروش شرکت پالایه سازان در ارتباط باشید. همکاران ما در طول ساعات اداری پاسخگوی ارتباط شما خواهند بود.

ثبت سفارش