ردکردن این

فیلتر لیوانی

این روزها بسیاری از افراد یخچال های ساید بای ساید را برای منازل خود انتخاب میکنند. یکی از مهم ترین ویژگی های مهم یخچال ها داشتن آب سرد کن و یخ ساز است. در مدل های جدید این یخچال های فیلترهای مجزا برای تصفیه آب شهری تعبیه شده است. این فیلترها نسبت به مدل و برندی که دارند انواع گوناگونی دارند؛ که یکی از انواع رایج آن فیلتر لیوانی هستند. فیلتر های لیوانی همانند دیگر فیلتر ه وظیفه از بین بردن بوی بد آب و طعم ناخوشایند آب یخچال در گرو استفاده از یک فیلتر لیوانی با کیفیت است.

ویژگی‌های فیلتر لیوانی یخچالی

این فیلتـر تصفیه آب استوانه ای لیوانی شکل است که با استفاده از کربن بلاک موجود در آن باعث رفع بو ، طعم و رنگ بد آب در انواع یخچال ها می گردد. این فیلتر در واقــع فیلتر تصفیه آب داخلی یخچال است. بوی نامطبوع، طعم ناخوشایند، رنگ و فلزات سنگین باقی مانده در آب، همه و همه زمانی از بین خواهند رفت که از پالایشگر لیوانی داخلی یخچال استفاده گردد.

بهترین زمان برای تعویض فیلتر لیوانی

یخچــال‌های فیلتردار دارای یک علامـت بر روی صفحه نمایش آب سردکن هستند که نشان دهنده بهترین زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب داخلی یخچال می‌باشد. چنانچه چراغ فیلتر یخچال که عموما قرمز رنگ است، روشن شد، باید فیلتر اینلاین در سریع‎ترین زمان ممکن تعویض شود.

 • تعویض به موقع فیلتر

  تعویض به موقع فیلتر لیوانی موجب جلوگیری از آسیب به یخچال می‌شود.

 • فیلتر های خارج یخچالی

  این فیلتر های در خارج و در پشت یخچال ها در مسیر ورودی آب نصب می گردد.

خصوصیات فیلتر های لیوانی

عمر طولانی

عمر طولانی

باز تعویض طولانی مدت

حذف سختی آب

حذف سختی آب

کاهش آسب به یخچالی های ساید

نصب و تعویض آسان

نصب و تعویض آسان

به صورت کپسولی

کاربردهای فیلتر لیوانی

 • جهت نصب در انواع یخچال های سامسونگ و ال جی
 • یخچال ساید بای ساید

مزایا و ویژگی ها فیلتر های لیوانی

 • جلوگیری از پوسیدگی و خوردگی
 • کاهش سختی آب
 • حذف بو و طعم نامطبوع آب
 • حذف رنگ
 • حذف فلزات سنگین
 • حذف ذرات بالاتر از ۱۰ میکرون
 • نصب سریع و آسان

فیلتر کربن بلاک (CTO FILTER)

مشخصات فیلتر -های لیوانی
مشخصات فیلتر -های لیوانی
فیلتر لیوانی (یخچال)
فیلتر آب لیوانی (یخچال)

خرید فیلتر لیوانی
فیلتر لیوانی یخچال ها همانطور که پیش تر در مقاله گفته شده با توجه به مدل و سال ساخت یخچال ها مدل های متفاوتی دارد. معمولا اکثر برند های یخچال های ساید بای ساید فیلتر لیوانی مخصوص خود را دارند. شرکت پالایه سازان با تولید گسترده تمامی برند ها و مدل های فیلتر لیوانی نیاز های تمامی شما برطرف کرده و شما به راحتی میتوانید خرید های گسترده و حتی به صورت تکی به راحتی در شرکت ما داشته باشید.

استعلام قیمت و سفارش فیلتر لیوانی
شما برای گرفتن مشاوره و ثبت پیش فاکتور و یا حتی برای استعلام قیمت فیلتر لیوانی مد نظر چه به صورت تکی و چه به صورت عمده کافیست با واحد پشتیبانی و فروش ما تماس بگیرید و یا در واتساپ و یا تلگرام سفارشات خود را ثبت کنید؛ و در نهایت به راحتی بهترین و به صرفه ترین خرید را از شرکت پالایه سازان داشته باشید.

پاسخ به برخی سوالت در رابطه با فیلتر لیوانی

آیا عدم تعویض به موقع فیلتر لیوانی به یخچال آسیب می‌زند؟

هر پالایشگری یک بازه زمانی مشخص به عنوان عمر مفید دارد که پس از گذشت این زمان باید تعویض شود. فیلترهای تصفیه آب لیوانی پس از مدتی دچار رسوب گرفتگی می‌شوند. رسوب بستن صافی نه تنها موجب کاهش کیفیت آب خروجی از یخچال می‌شود، بلکه پس از مدتی حتی به یخچال نیز آسیب می‌رساند.

انواع فیلتر لیوانی چیست؟

فیلتر لیوانی که دارای دو نوع داخلی و خارجی است، نوعی پالایشگر است که برای یخچال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلترها به واسطه فیلتر کربن بلاک طعم، رنگ و بوی بد آب یخچال را از بین می‌برند. ابتدا فیلتر تصفیه آب خارجی که در تماس مستقیم با آب شهری است، بو، طعم و ذرات معلق آب را حذف می‌کند. سپس آب به فیلتر لیوانی داخلی می‌رسد که به نوعی مکمل پالایشگر خارجی به شمار می‌رود. اگر آلاینده فیزیکی از فیلتر خارجی به صورت اتفاقی عبور کرده باشد، در این مرحله توسط فیلتر داخلی به دام خواهد افتاد.

پیامدهای تعویض دیر هنگام فیلتر لیوانی چیست؟

کاهش فشار آب، تیره شدن رنگ آب خروجی از یخچال، فاسد شدن مواد داخل فیلتر و رشد انواع میکروب‌ها در آن از جدی‌ترین پیامدهای ناشی از عدم تعویض صافی لیوانی در زمان تعیین شده به شمار می‌روند.

فیلتر لیوانی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از بارزترین ویژگی های فیلتر لیوانی یخچالی، قابلیت حذف طعم نامطبوع و بوی بد از آب است. با استفاده از این پالایشگرها کیفیت آب آشامیدنی بسیار افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین صافی‌های لیوانی می‌توانند کلر، شن و ماسه، رسوبات و دیگر مواد شیمیایی را از آب حذف کنند.