ردکردن این

فیلتر الیافی نیمه صنعتی

Semi Industrial Fiber Filter

فیلترهای نیمه صنعتی یکی از انواع فیلترهای مورد استفاده در دستگاه‌های تصفیه آب است. این فیلترها بنابر میزان تراکم و همچنین میزان استحکام خود می‌توانند برای مدت زمان مشخصی به عنوان تصفیه کننده آب مورد استفاده قرار گیرند. این فیلترها به دلیل ساختار خاص و همچنین کیفیت بالا، به یکی از اصلی‌ترین فیلترهای مورد استفاده در صنعت ساخت دستگاه‌های تصفیه آب تبدیل شده است.

فیلتر الیافی نیمه صنعتی چیست؟

فیلترهای تصفیه آب الیافی نیمه صنعتی یکی از انواع رایج فیلترهای مورد استفاده در دستگاه‌های تصفیه آب در حجم بالا است. از خصوصیات این نوع از فیلترها می‌توان به حجم بالای آب قابل تصفیه روزانه و همچنین عدم نیاز به تعویض زود هنگام اشاره کرد. با استفاده از این نوع از فیلترها به راحتی می‌توان حجم زیادی از آب مورد استفاده را تصفیه کرد.
  • فیلتر حجم بالای نیمه صنعتی

    فیلترهای الیافی نیمه صنعتی یکی از اصلی‌ترین محصولاتی است که به دلیل قابلیت تصفیه آب در حجم بالا استفاده زیادی از آن می‌شود.

  • مدت زمان تعویض

    وابسته به آن که میزان املاح موجود در خاک به چه اندازه است، مدت زمان قابل استفاده بودن فیلتر تغییر می‌کند. هر چه املاح موجود در آب کمتر، عمر فیلتر بیشتر.

خرید فیلتر الیافی نیمه صنعتی

برندهای مختلفی در حال حاضر اقدام به طراحی و ساخت فیلتر الیافی می‌کنند که از این میان برخی از برندها به دلیل ارائه محصول در قالب بهتر فروش بیشتری را تجربه می‌کنند. کارخانه پالایه سازان با استفاده از جدیدترین تکنولوِژی روز دنیا در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین کارخانه‌های تولید کننده فیلترهای الیافی نیمه صنعتی شناخته می‌شود. این کارخانه با سابقه طولانی در ساخت این فیلترها توانسته است حجم زیادی از محصولات خود را به کشورهای اروپایی صادر کند.
در صورتی که بخواهید مشکل افت فشار آب در هنگام استفاده از فیلترهای الیافی برای آب مورد استفاده پیش نیاید باید از فیلترهای بزرگ‌تر از نیاز استفاده کرد.