ردکردن این

بهترین تولید کننده فیلتر و دستگاه تصفیه آب در شرق کشور

پالایه سازان مجموعه ای نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر و همگام با توسعه

بزرگ ترین تولید کننده و طراح فیلتر های ممبران (RO)، پلی پروپیلن (Melt Belown)، نخ تابیده (String Wound)، کربنی و سایر فیلتر های خاص و دستگاه های تصفیه آب

دارنده سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و گواهینامه تایید کیفی محصولات مطابق با استاندارد اتحادیه اروپا  (CE) از شرکت Alliance کشور کانادا، واحد نمونه صنعتی در سال ۱۳۹۷ از وزارت صنعت، معدن و تجارت

پالایه سازان فرآیند توس تولید کننده فیتر و دستگاه تصفیه آب

خلاق، پیشرو و نوآور در تولیدات

نیاز به فیلترهای تصفیه آب خانگی و صنعتی امروزه به یک امر ضروری تبدیل شده است. شرکت تولیدی و صنعتی پالایه سازان فرآیند توس درسال 90 با هدف قطع وابستگی صنایع مختلف در زمینه فیلترهای مورد نیاز سیستم‌های تصفیه مایعات تاسیس گردید تا پاسخی درست به این نیاز داده باشد. پالایه سازان با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و همگام با تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در این راه گام نهاده که البته در این راستا علاوه بر تأمین نیاز بخش خانگی، موفق به همکاری با صنایع مختلف از جمله پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، نیروگاه‌ها و آب شیرین‌کن‌ها در نقاط مختلف ایران گردیده است .اگر خواستار نوشیدن آب آشامیدنی سالم هستید، پالایه سازان اینجاست تا با خدمات و محصولات خود پاسخ به این تقاضا را به شما هدیه دهد.

انواع فیلترهای مورد نیاز در صنایع فوق که تولید آن در این شرکت به مرحله اجرا در آمده است عبارتند از :

  • 1- انواع فیلترهای ممبران خانگی و صنعتی
  • 2- انواع فیلتر الیاف پلی پروپیلن (PP Melt blown) در سایزهای مختلف و نرخ های فیلتراسیون از 0.1 میکرون تا 100 میکرون
  • 3- تولید فیلتر گرانول کربن اکتیو (GAC) در سه سایز 10 اینچ ، 20 اینچ اسلیم و جامبو
  • 4- تولید فیلتر کربن بلاک (CTO) در سایزهای مختلف
  • 5- تولید انواع فیلترهای الیاف تابیده (String wound filter) در سایزهای مختلف و نرخ های فیلتراسیون از 1 میکرون تا 100 میکرون
  • 6- تولید فیلترهای پست کربن
  • 7- تولید فیلترهای یخچالی
  • 8- تولید فیلترهای مینرال

همچنین این شرکت مجهز به واحد کنترل کیفیت با تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی از جمله دستگاه Particlar Counter جهت اندازه گیری دقیق میکرونی فیلترهای کارتریجی می باشد.

با توجه به اینکه پرسش درباره چگونگی کیفیت آب آشامیدنی و صنعتی رو به فزونی است، مردم در صدد یافتن راههایی جهت بالا بردن کیفیت آب مصرفی خود در خانه ها و استفاده از آب مناسب جهت افزایش راندمان و طول عمر بیشتر دستگاه ها در بخش صنعتی می باشند، به  همین دلیل مواد بکار رفته در فیلتر های تولیدی این مجموعه مطابق با آخرین استاندارد های جهانی بوده و از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه موجود در بازار جهانی می باشد و کلیه مواد مصرفی در مجهزترین آزمایشگاه های موجود مورد بررسی قرارگرفته و پس از اخذ مجوز و تاییدیه های لازم در بخش تولید به کار گرفته می شود و همانند برخی شرکت های تولیدی و وارداتی از به کار گیری مواد بی کیفیت و فاقد استاندارد شرب در داخل فیلترها و یا استفاده از مواد جلوگیری می نماید همچنین این مجموعه قادر به تولید فیلترهای خاص از جنس پلی پروپیلن، نخ تابیده و کربنی مطابق با استانداردهای موجود جهت استفاده در بخش های مختلف صنعتی و پالایشگاه ها در قالب های سفارشی و تیراژهای بالا می باشد.

0 +
 صادرات به خارج (کشور)
0
نوع محصول
0
همکار شاغل (نفر)
0
عدد فیلتر در سال
certificates

دارنده گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی

این مجموعه با توجه به حساسیت محصولات تولیدی بر روی سلامت مصرف کننده سعی داشته است تا همواره در راستای تولید محصولات خود گواهینامه ها و مجوز های معتبر داخلی و خارجی را در جهت آسایش خاطر مشتریان و حفظ اصول تولیدات ایمن کسب نماید.

واحد کنترل کیفیت پالایه سازان

واحد کنترل کیفیت با هدف اطمینان از مرغوبیت و مشتری پسند بودن کالاهای تولیدی اقدام به بازرسی، کنترل وتست پارامترهای کیفی مواد اولیه ورودی، فرآیندهای تولیدی و محصول نهایی می نماید. بدین منظور واحد کنترل کیفیت دارای آزمایشگاه مجهز بوده که توانایی ارائه Test Report را به همراه کلیه محصولات دارد.

واحد کنترل کیفیت

سوالات متداول

پاسخ دهی به سوالات متداول مشتریان،‌ مصرف کنندگان و بازدیدکنندگان

فروش و پشتیبانی

برقراری ارتباط با واحد های فروش و پشتیبانی محصولات

راههای ارتباطی

مشاهده راههای ارتباطی و ساعات پاسخگویی