فریم
چرا پالایه سازان فرآیند توس؟

درباره ما

پالایه سازان مجموعه ای نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر و همگام با توسعه بزرگ ترین تولید کننده و طراح فیلتر های ممبران (RO)، پلی پروپیلن (Melt Belown)، نخ تابیده (String Wound)، کربنی و سایر فیلتر های خاص و دستگاه تصفیه آب

دارنده سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و گواهینامه تایید کیفی محصولات مطابق با استاندارد اتحادیه اروپا  (CE) از شرکت Alliance کشور کانادا، واحد نمونه صنعتی در سال ۱۳۹۷ از وزارت صنعت، معدن و تجارت

شرکت پالایه سازان فرآیند توس
گواهینامه های پالایه سازان فرآیند توس

دارنده گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی

این مجموعه با توجه به حساسیت محصولات تولیدی بر روی سلامت مصرف کننده سعی داشته است تا همواره در راستای تولید محصولات خود گواهینامه ها و مجوز های معتبر داخلی و خارجی را در جهت آسایش خاطر مشتریان و حفظ اصول تولیدات ایمن کسب نماید.

واحد کنترل کیفیت پالایه سازان

واحد کنترل کیفیت با هدف اطمینان از مرغوبیت و مشتری پسند بودن کالاهای تولیدی اقدام به بازرسی، کنترل وتست پارامترهای کیفی مواد اولیه ورودی، فرآیندهای تولیدی و محصول نهایی می نماید. بدین منظور واحد کنترل کیفیت دارای آزمایشگاه مجهز بوده که توانایی ارائه Test Report را به همراه کلیه محصولات دارد.

 

مدیرعامل پالایه سازان فرآیند توس کیست؟

سخنان مدیریت عامل

با یاری خداوند بزرگ کارخانه پالایه سازان فرآیند توس در راستای ماموریت خود با حفظ کرامت انسانی و تکیه بر دانش و تلاش کارکنان همواره بر این باور بوده که علم، تجربه و تخصص باید این قابلیت را داشته باشند تا در خدمت سایر انسان ها قرار گیرند. از همین روی از بدو تاسیس با گردآوری تیمی متخصص، پویا و همدل و طرح ریزی استراتژی های توسعه محور و با خلق سبد محصول با کیفیت و جامع شرایطی را بوجود آورده تا به دور از اغراق ها و شعار ها،‌موجبات خوشنودی هرچه بیشتر مشتریان که شرکای حقیقی و همراهان همیشگی موفقیت های ما هستند را فرآهم آورد.

 

کارخانه پالایه سازان فرآیند توس

نیاز به فیلتر تصفیه آب امروزه به یک امر ضروری تبدیل شده است. شرکت تولیدی و صنعتی پالایه سازان فرآیند توس درسال 90 با هدف قطع وابستگی صنایع مختلف در زمینه فیلترهای مورد نیاز سیستم‌های تصفیه مایعات تاسیس گردید تا پاسخی درست به این نیاز داده باشد. پالایه سازان با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و همگام با تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در این راه گام نهاده که البته در این راستا علاوه بر تأمین نیاز بخش خانگی، موفق به همکاری با صنایع مختلف از جمله پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، نیروگاه‌ها و آب شیرین‌کن‌ها در نقاط مختلف ایران گردیده است .اگر خواستار نوشیدن آب آشامیدنی سالم هستید، پالایه سازان اینجاست تا با خدمات و محصولات خود پاسخ به این تقاضا را به شما هدیه دهد.

انواع فیلترهای مورد نیاز در صنایع فوق که تولید آن در این شرکت به مرحله اجرا در آمده است عبارتند از :

  •  انواع فیلترهای ممبران خانگی و صنعتی
  • انواع فیلتر الیاف پلی پروپیلن (PP Melt blown) در سایزهای مختلف و نرخ های فیلتراسیون از 0.1 میکرون تا 100 میکرون
  • تولید فیلتر گرانول کربن اکتیو (GAC) در سه سایز 10 اینچ ، 20 اینچ اسلیم و جامبو
  • تولید فیلتر کربن بلاک (CTO) در سایزهای مختلف
  • تولید انواع فیلترهای الیاف تابیده (String wound filter) در سایزهای مختلف و نرخ های فیلتراسیون از 1 میکرون تا 100 میکرون
  • تولید فیلترهای پست کربن
  • تولید فیلترهای یخچالی
  • تولید فیلترهای مینرال

همچنین این شرکت مجهز به واحد کنترل کیفیت با تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی از جمله دستگاه Particlar Counter جهت اندازه گیری دقیق میکرونی فیلترهای کارتریجی می باشد.

با توجه به اینکه پرسش درباره چگونگی کیفیت آب آشامیدنی و صنعتی رو به فزونی است، مردم در صدد یافتن راههایی جهت بالا بردن کیفیت آب مصرفی خود در خانه ها و استفاده از آب مناسب جهت افزایش راندمان و طول عمر بیشتر دستگاه ها در بخش صنعتی می باشند، به همین دلیل مواد بکار رفته در فیلتر های تولیدی این مجموعه مطابق با آخرین استاندارد های جهانی بوده و از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه موجود در بازار جهانی می باشد و کلیه مواد مصرفی در مجهزترین آزمایشگاه های موجود مورد بررسی قرارگرفته و پس از اخذ مجوز و تاییدیه های لازم در بخش تولید به کار گرفته می شود و همانند برخی شرکت های تولیدی و وارداتی از به کار گیری مواد بی کیفیت و فاقد استاندارد شرب در داخل فیلترها و یا استفاده از مواد جلوگیری می نماید همچنین این مجموعه قادر به تولید فیلترهای خاص از جنس پلی پروپیلن، نخ تابیده و کربنی مطابق با استانداردهای موجود جهت استفاده در بخش های مختلف صنعتی و پالایشگاه ها در قالب های سفارشی و تیراژهای بالا می باشد.

شروع به کار1390
مدیرعاملمهندس علی بهادری مقدم
گواهینامه هاگواهینامه استاندارد CE اروپا، استاندارد NSF سازمان جهانی بهداشت، استاندارد FDA سازمان غذا و دارو، استاندارد جهانی کنترل کیفیت آب آشامیدنی
محصولات تولیدیانواع دستگاه تصفیه آب، انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب

پرسش های متداول شما

همکاران ما برخی از سوالات متداول شما را در حوضه های مختلف پاسخ داده اند. شما می توانید با مطالعه آن ها پاسخ پرسش های خود را بیابید. در صورتی که موفق به یافتن پاسخی برای پرسش خود نبودید از طریق فرم زیر آن را با ما در میان بگذارید. همکاران ما در اولین فرصت پرسش شما را پیگیری و پاسخ متناسب با آن را ارائه خواهند داد.

کارخانه صنعتی پالایه سازان فرآیند توس در سال 1390 با هدف قطع وابستگی صنایع مختلف در زمینه فیلتر های تصفیه آب کار خود را آغاز کرد.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت صنعتی پالایه سازان، جناب آقای مهندس علی بهادری مقدم هستند.

ایران، خراسان رضوی، مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴

ایران، خراسان رضوی، مشهد، کیلومتر ۱۲ جاده فریمان، سه راه قائم، سمت راست، شرکت پالایه سازان فرآیند توس

× Send