بزرگ ترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴

فیلتر کربنی

فیلتر کربنی (به انگلیسی Carbon Water filter) با استفاده از کربن فعال باعث حذف کلر، ناخالصی ها و مواد آلی آب می شود. آلاینده‌های آلی موجود در آب از مهم‌ترین عوامل کدورت، طعم و بوی نامناسب آب به شمار می‌روند. از آنجایی که تمام این مواد آلی ساختاری کربنی دارند، فیلترهای تصفیه آب کربنی می‌توانند با آن‌ها واکنش داده و آن‌ها را از آب حذف کنند. آب با عبور از لایه‌های فیلتر تصفیه کربنی مواد آلی خود را از دست داده و سپس با عبور از سیلیس مواد جامد معلق موجود در آب نیز حذف می‌شوند. استفاده از فیلترهای کربنی عمر دیگر فیلتر های دستگاه تصفیه آب را افزایش می‌دهد.

برای اطلاع از قیمت انواع فیلترهای کربنی تصفیه آب  و سفارش با شماره های شرکت تماس بگیرید.

فیلتر کربنی
قیمت و خرید فیلتر کربنی

انواع فیلتر کربنی

فیلتر کربنی یا کربن اکتیو بر اساس اندازه ذرات و نوع کربن به سه دسته فیلتر کربنی دانه ای (Granular Activated Carbon)، فیلتر کربن اکتیو پودری (Powdered Active Carbon)، فیلتر کربنی بلاک (Active Carbon Filter Block) تقسیم می شوند. اغلب از فیلتر کربنی دانه ای (GAC) و فیلتر کربن اکتیو پودری (PAC) در دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود، با وجود اینکه فیلتر کربنی بلاک مواد معلق موجود در آب را بهتر حذف می کند.

فیلتر کربن بلاک cto
تماس بگیرید
فیلتر تصفیه کربن گرانول نوع ۳
تماس بگیرید
ارسال با سرویس مخصوص

به تمام نقاط کشور

پشتیبانی 24 ساعته

آماده پاسخگویی کامل

تضمین کیفیت کالا

استفاده از بهترین متریال

امکان پرداخت آنلاین

با درگاه اینترنتی کاملا امن

قیمت فیلتر کربن

قیمت فیلتر کربنی بستگی به سایز، نوع، برند تولید کننده، جنس بدنه و مقدار کربن آن دارد. همچنین با توجه به نوسانات نرخ ارز قیمت ها در حال بروز رسانی است. شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت و اطلاع از نحوه خرید انواع فیلتر کربن با مشاوران ما به صورت رایگان در ارتباط باشید.

فیلترهای کربنی قیمت
فیلتر کربن بلاک اسلیم 127,500 تومان
فیلتر پست کرین 299,000 تومان
فیلتر کربن گرانول 20 اینچ جامبو 514,500 تومان
فیلتر کربن گرانول 20 اینچ اسلیم 255,000 تومان
فیلتر کربن بلاک جامبو 600,000 تومان
فیلتر پست کربن تصفیه آب نیمه صنعتی 459,000 تومان
فیلتر کربن پودری ۵ اینچ 45,000 تومان
فیلتر کربن پودری ۷ اینچ 105,000 تومان
فیلتر کربن پودری خطی 160,500 تومان

فیلتر کربن (Carbon filter) چیست؟

فیلتر کربن (Carbon filter) چیست؟
آشنایی با فیلترهای کربنی

فیلتر تصفیه کربنی آب که با نام‌های فیلتر کربن فعال یا فیلتر زغال فعال نیز شناخته می‌شود در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای حذف مواد آلی موجود در آب روش‌های فیزیکی و شیمیایی مختلفی وجود دارد که هر یک از این روش‌ها می‌توانند مزایا و معایب خاص خود را داشته باشند.

با توجه به اینکه تمامی مواد آلی موجود در آب یا پساب‌های تصفیه شده ساختار کربنی دارند، بهترین روش برای حذف آن‌ها استفاده از فیلترهای کربنی است. یکی از بهترین روش‌های حذف مواد آلی موجود در آب استفاده از بسترهای کربن فعال یا همان فیلتر کربنی است. مواد آلی موجود در آب عموما دانسیته کمتری از آب دارند. این فیلتر با عنوان فیلتر مرحله دوم دستگاه تصفیه آب خانگی نیز شناخته می‌شود.

وظیفه اصلی فیلتر مرحله دوم حذف گازهای محلول در آب، کلر، محتویات آلی، بو و طعم نامناسب آب است. با حذف کلر توسط فیلتر کربن فعال دستگاه تصفیه آب، عمر فیلتر اسمز معکوس افزایش می‌یابد چراکه کلر موجود در آب ممکن است به تدریج سطح فیلتر ممبران را از بین ببرد.

کاربرد فیلتر کربنی

ویژگی های فیلتر تصفیه کربن

1

این فیلتر سطح بالایی دارد و به دلیل این سطح گسترده کارایی مناسبی نیز خواهد داشت.

2

فیلتر کربنی براساس ایجاد پیوند شیمیایی با مواد آلی پدید می‌آید.

3

طول عمر فیلترهای تصفیه آب کربنی به میزان املاح موجود در آب بستگی دارد که در هر منطقه متفاوت است.

4

فیلتر کربن املاح مفید آب را جذب نمی‌کند و تنها ذرات معلق مضر را حذف می کند.

5

این فیلترها کم حجم و بسیار کوچک هستند و می‌توان آن‌ها را جزو فیلترهای ارزان قیمت دستگاه‌های تصفیه آب خانگی دانست.

خرید فیلتر تصفیه کربن

زمان استفاده از فیلترهای کربنی پالایه سازان فرآیند توس محدود است به همین خاطر برای جلوگیری از کاهش راندمان دستگاه تصفیه آب، بهتر است این فیلتر به موقع تعویض شود. در صورت خرید فیلتر کربنی تصفیه آب یکی از نکات مهمی که لازم است بدانید این است که عبور آب گرم از این فیلتر موجب آزاد شدن آلاینده‎های آلی که قبلا فیلترها جذب کرده‌اند می‌شود. توجه داشته باشید این فیلترها قادر به فیلتر کردن دسته‌ای از ترکیبات نیستند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • آمونیاک یا کلرآمین‌ها
 • کلسیم
 • منیزیم
 • پرکلرات‌ها
 • فلوئور
 • هیدروژن سولفید
 • حشره‌کش‌ها
 • فلزات سنگین: آرسنیک، جیوه، سرب، کروم و…
 • کلریدها
 • آفت کش‌ها
 • میکروب‌ها
 • آلاینده‌های پرتویی

کربن به دلیل خواصی که دارد در حوزه تصفیه آب به عنوان یک جاذب استفاده‌های زیادی از آن می‌شود. به دلیل سطح تماس بالایی که کربن به واسطه ساختار مولکولی خود با سیالات دارد، این فیلتر کربنی می‌تواند هزاران نوع ماده شیمیایی محلول در آب را به خود جذب کند.

🎯 کاربرد تصفیه آب خانگی و صنعتی، صنایع غذایی و لبنی، تصفیه آب و فاضلاب، تصفیه آب اکواریوم ها و استخرها
💎 مزایا  حذف مواد دارویی و بهداشتی، حذف جلبک ها، حذف مواد معدنی غیر ضروری، حذف بو و طعم بد آب
📌 انواع فیلتر کربن فیلتر کربن بلاک، فیلتر کربن پودری ( گرانول)
⏱ زمان تعویض حداکثر بین 4 الی 6 ماه
فیلتر کربنی چگونه کار می کند؟
نحوه کارکرد فیلترهای کربنی

نحوه عملکرد فیلتر کربنی

فیلتر کربنی دستگاه‌های تصفیه آب خانگی بر پایه جذب آلاینده‌‌ها توسط ذرات کربن عمل می‌کنند. زمانی که آب از فیلتر کربنی عبور می‌کند، آلاینده‌هایی که موجب تغییر رنگ و بوی آب شده‌اند به این فیلتر می‌چسبند. در فیلتر تصفیه آب کربنی ممکن است به منظور تصفیه بهتر آب از بسترهای سیلیس نیز به صورت همزمان استفاده شود.

کربن فعال برای از بین بردن طعم و بوی نامطبوع، مواد آلی را جذب کرده و آن ها را از آب جدا می کند. سوراخ های فیلتر کربنی به دلیل وجود انرژی موازنه نشده، پدیده جذب را انجام می دهند. فیلترهای کربنی دارای انواع گوناگونی هستند و هر کدام با توجه به امکاناتی که دارند، قیمت های متنوعی نیز خواهند داشت.

انواع فیلتر های کربنی در دستگاه های تصفیه آب

به طور کلی در دستگاه های تصفیه آب صنعتی و خانگی دو نوع فیلتر کربنی بسیار متداول هستند: کربن فعالب گرانولی GAC و کرن بلاک CTO. فیلتر های کربن فعال گرانولب از دانه های کربن به شکل شن ریزه هستند ساخته شده اند و دارای خاصیت جذب سطحی زیادی بوده و فیلتر های کربن بلاک از یک بلاک یک تکه جامد کربنی ساخته شده اند و دارای خاصیت جذب سطحی زیادی بوده و فیلتر های کربن بلاک از یک بلاک یک تکه جامد کربنی ساخته شده اند و می توانند تا حدودی ذرات معلق در آب و مواد شیمیایی را نیز حذف می کنند.

مشخصات کربن اکتیو
مش بندی 30*8
جرم حجمی  450+75 (g/1)
خاکستر 12+3 %
PH 10
عدد یدی 1000+50
سختی  97+2 %
رطوبت 36.5+2 %
فیلتر کربن پودری
عکس فیلتر تصفیه آب کربنی پودری

فیلتر کربن پودری (UDF FILTER)

فیلتر کربن گرانول که با نام‌های دیگری چون فیلتر کربن شنی یا فیلتر کربن دانه‌ای نیز شناخته می‌شود از تعداد زیادی صفحات گرافیتی تشکیل شده است. کربن فعال قابلیت جذب بسیار بالایی دارد. همین ویژگی آن را به ماده‌ای مناسب برای تولید فیلتر تصفیه آب تبدیل کرده است. فیلتر کربن گرانول از نظر زیست محیطی نیز مشکلی نداشته و با عملیاتی به نام اکسیداسیون حرارتی، می‌توانند بارها مورد استفاده قرار بگیرند. از همین‌رو استفاده از این فیلترهای کربنی برای فیلتراسیون به عنوان یکی از موثرترین روش‌ها در صنعت تصفیه آب شناخته شده است. فیلترهای تصفیه کربن گرانول GAC با اهداف زیر مورد استفاده قرار می‌گیرند:

 1. حذف مواد دارویی و بهداشتی
 2. حذف طعم و مزه نامطبوع آب
 3. حذف مواد و ترکیبات جلبکی
فیلتر کربن بلاک (CTO FILTER)
عکس فیلتر تصفیه آب کربن بلاک

فیلتر کربن بلاک (CTO FILTER)

فیلتر کربن بلاک CTO، فیلترهای کربن جامد هستند که ساختار آن‌ها مشابه با فیلتر رسوب گیر الیافی است. این فیلتر کربنی به عبارتی همان فیلتر کربن پودری است که به صورت فشرده و در قالب یک فیلتر تصفیه آب استوانه‌ای شکل تولید می‌شود.

این فیلترها در سومین مرحله از فرآیند دستگاه‌های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. توانایی فیلتر های کربن بلاک در حذف آلاینده‌های شیمیایی موجود در آب، بیشتر از فیلتر های کربن پودری است. این فیلتر تصفیه آب قادر است ذرات معلق و درشت موجود در آب را نیز حذف کند اما عملکرد آن‌ در حذف این ذرات ضعیف‌تر از فیلتر الیافی است.

آنچه می خوانید:

خرید فیلتر کربن

کارخانه صنعتی پالایه سازان فرآیند توس با دارا بودن بیش از یک دهه فعالیت در خصوص طراحی و تولید انواع فیلتر کربنی توانسته است، سهم عظیمی از بازار خرید و فروش انواع فیلتر کربن را در کشور داشته باشد. 

خرید فیلتر کربن

خرید بهترین و باکفیت ترین فیلترهای کربنی

تمامی محصولات کارخانه پالایه سازان دارای مجوز های جهانی بوده و کاربران و مشتریان عزیز می توانند بدون هیچگونه تردید محصولات کربن فیلتر را خریداری نمایند و از پشتیبانی 24 ساعته و گارانتی تعویض محصول بهره مند شوند.

آیا فیلتر کربنی برای استخر مناسب است؟

بعضا از فیلتر کربنی برای استخر استفاده می کنند . اما فیلتر های دیگری بسته به نیاز شما نیز قابل استفاده است . جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۲۰۷۶۱۶۴۶ تماس بگیرید.

آیا فیلتر کربنی روی تصفیه آب اثر دارد ؟

آیا فیلتر تصفیه آب کربنی روی تصفیه آب اثر دارد

اثرات فیلتر کربنی بر آب

کربن این قابلیت را دارد که علاوه بر گاز کلر، عمده مواد آلی محلول در آب که موجب ایجاد طعم و بوی نامطبوع می شود را نیز حذف کند. مواد آلی محلول در آب، حین عبور از کربن فعال، به سطح دانه های کربن چسبیده و به این ترتیب، آب خروجی از فیلتر کربن، بدون کلر و دارای طعم و بوی بسیار مناسب و مطبوع خواهد بود.

این کربن به دو صورت پودری و گرانول تولید شده و در جداسازی رنگ، بو، مزه و کلر آب در کارخانجات صنایع غذایی، شیمیایی و همچنین برای تصفیه آکواریوم‌ها و استخرها، تصفیه آب خانگی و صنعتی و پاکسازی پوست و دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعد از مطالعه این مقاله از پالایه سازان مقالات(روش تشخیص فیلتر اصلی از تقلبی و آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب) را مطالعه کنید.یکی از کاربردهای ویژه صافی کربن در پیش تصفیه آب بوده که بعد از فیلتر شنی نصب می‌شود. کار این فیلتر همانطور که گفتیم حذف مواد آلی موجود در آب و سیستم‌های اسمز معکوس است. برای اینکه با کاربردها، مزایا و معایب صافی کربن بیشتر آشنا شوید بهتر است ادامه این مطلب را از دست ندهید.

انواع صافی کربن

انواع فیلتر کربنی

انواع صافی کربنی

با توجه به نوع کربن و اندازه ذراتی که به کار برده می‌شود نوع صافی کربن یا فیلتر کربنی فرق خواهد کرد و در گروه‌های مختلفی تقسیم بندی خواهد شد:

 • صافی کربنی اکتیو پودری
 • صافی کربن دانه‌ای
 • صافی کربن بلاک

صافی کربن اکتیو پودری یا PAC بیشترین سطح تماس را با قطره‌های آب داشته و توانایی جذب مواد آلی و حذف بو، رنگ و طعم آب بیشتری را در بین سایر موارد دارد. صافی کربنی دانه‌ای یا همان فیلتر کربن گرانول که به آن فیلتر شنی نیز می‌گویند. همانطور که از نام این فیلتر پیداست از دانه‌هایی با اندازه شن تشکیل شده که جنس آن از کربن بوده و سطح تماس و برخورد آب با این دانه‌ها کمتر از فیلتر پودری است که همین باعث شده تا راندمان آن پایین بیاید. صافی کربن بلاک با اندازه‌های بزرگی که کربن آن دارد، قدرت جذب کمتری داشته ولی در جذب مواد معلق آب بهتر از دو نوع قبلی عمل می‌کند. از چوب، پوست نارگیل و زغال سنگ برای ساخت کربن اکتیو استفاده می‌شود. روش‌های مختلفی را هم برای فعال کردن آن به کار می‌برند که به صورت حرارتی  و یا فعالسازی شیمیایی است. البته پوست نارگیل جذب بسیار بالایی دارد به همین خاطر در سیستم‌های تصفیه آب با فیلترهای کربنی از آن استفاده می‌کنند. به این نکته هم باید اشاره کنیم که کربن بدست آمده با پوست نارگیل از سایر کربن‌های فعال گران‌تر خواهد بود.

مزایای تصفیه آب با صافی کربن

مزایا فیلتر تصفیه آب کربنی

ویزگی های استفاده از صافیکربن را در تصویر می توانید مشاهده نمایید.

در تصفیه آب صافی کربن به چند دلیل کاربرد زیادی پیدا کرده که مزایای آن شامل:

 • حذف بو، رنگ و طعم آب
 • حذف کردن H2S آب
 • حذف ترکیبات THM، بنزن و رادون
 • نگهداری و نصب آن راحت و ارزان است.
 • شستشو صافی کربن به روش بک واش

معایب صافی کربن

با توجه به تمام مزایایی که برای تصفیه آب توسط صافی کربن به آن اشاره کردیم باید بگوییم که این فیلتر در حذف برخی از آلاینده‌ها و مواد شیمیایی که در آب وجود دارد ناتوان عمل می‌کند.

معایب صافی کرینی

انواع معایب صافی کربنی

در زیر به موادی که این صافی نمی‌‌تواند حذف کند اشاره می‌کنیم:

 • حذف رسوبات
 • حذف نمک‌ها، املاح، مس، آرسنیک، نیترات، آزبست، TDS
 • حذف نکردن نیترات و باکتری‌ها

صافی کربن چه موادی را حذف می‌کند؟

صافی کربن یا همان فیلتر کربنی با استفاده از کربن اکتیو برای حذف مواد آلاینده در آب صنعتی و آشامیدنی کاربرد دارد که در این بخش به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

فیلتر تصفیه آب کربنی چه موادی را حذف می کند

موارد قابل تصفیه توسط فیلتر کربنی

حذف کلرید

در آب‌های لوله کشی کلرید نیز وجود دارد که در بدن انسان باعث حفظ تعادل فشارخون و حجم خون خواهد شد. وجود این ماده تا اندازه‌ایی در بدن ضروری است. به همین خاطر در آب لوله کشی هم به اندازه کافی از کلرید استفاده می‌شود. اگر این مقدار از حد زیادی تجاوز کند باعث نمکی شدن آب خواهد شد. تاکنون وجود کلرید زیاد در آب که باعث به خطر افتادن سلامت انسان شود گزارش نشده اما صافی کربن در دستگاه تصفیه آب تا 70 درصد از این کلرید را از بین می‌برد.

حذف کلر

به خاطر خاصیت میکروب کشی از کلر آزاد در آب استفاده می‌شود. به همین خاطر مقداری کلر آزاد در آب همچنان باقی می‌ماند. اگر مقدار کلر زیاد باشد باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای سلامتی خواهد شد. برای اینکه این کلر از آب حذف شود از صافی کربن یا همان کربن فعال استفاده می‌کنند. یکی از بهینه‌ترین روش‌ها برای حذف کلر آزاد همین کربن فعال است.

حذف آفت کش‌ها

یکی از آفت کش‌های شیمیایی که نه با اسمز معکوس و نه به وسیله رزین از بین می‌رود، هالومتان است. پس بهترین گزینه برای از بین بردن آن استفاده از صافی کربن در دستگاه تصفیه آب خواهد بود.

کاربرد صافی کربن

کاربرد فیلتر تصفیه آب کربنی

کاربرد صافی کربنی

صافی کربن با قدرت جذب بالایی که دارد مواد آلی، بو طعم نامطبوع و رنگ کدر آب را از بین می‌برد. کاربردهایی که فیلتر کربنی دارد را در این بخش مورد بررسی قرار می‌دهیم.

صافی کربن در تصفیه آب آشامیدنی

اگر رنگ آب کدر باشد به معنی وجود مواد آلی مضر در آب است. این آب محیطی برای رشد میکروارگانیسم‌ها و میکروب‌ها را فراهم می‌کند. در بروز بیماری‌های گوارشی این نوع آبها موثر هستند. دستگاه تصفیه آب با داشتن صافی کربنی باعث از بین رفتن کامل رنگ کدر آب خواهد شد. وقتی آب از روی فیلتر زغالی عبور می‌کند، بو و طعم آب نیز از بین می‌رود. اگر از این دستگاه‌ها در منزل خود استفاده کنید دیگر نیازی به مواد گندزدا نخواهید داشت. برای از بین بردن کلر آزاد در آب نیز موثر خواهد بود.

تصفیه آب استخر

اگر از آب استخر به صورت مداوم استفاده کنید باعث کدر شدن رنگ آب و رشد میکروارگانیسم‌ها و میکروب‌ها خواهد شد. پس لازم است برای تصفیه آب آن از دستگاهی که از فیلتر شنی و یا فیلتر کربنی برخوردار بوده بهره‌مند شوید. این روش یکی از بهترین راهکارها برای تصفیه آب استخر خواهد بود و هزینه بسیار کمی نیز دارد. فیلترهای کربنی یا همان صافی کربنی چون قدرت جذب بسیار بالایی دارند شما را از استفاده از مواد شیمیایی و گندزدا بی نیاز خواهند کرد. 

پیش تصفیه اسمز معکوس با صافی کربن

برای اینکه راندمان و کارایی دستگاه تصفیه آب و اسمز معکوس بالاتر رود به یک پیش تصفیه نیاز خواهید داشت. با نصب صافی کربن در مرحله پیش تصفیه بهترین اقدام را برای از بین مواد آلی و کلر موجود در آب انجام می‌دهید. همین کار باعث افزایش عمر فیلترهای اسمز معکوس خواهد شد.

برای خرید صافی کربن علاوه بر اینکه به کیفیت و کارایی آن باید دقت داشته باشید به قیمت این نوع فیلترها هو دقت کنید. پس حتما به شرکت تولید کننده، مدل، جنس بدنه، سایز و مقدار کربن آن توجه فرمایید. بیشتر بخوانید: فیلتر in-line، فیلتر ممبران، فیلتر پست کربن، فیلتر الیافی

پرسش های پرتکرار

بله . فیلتر کربن به انگلیسی : Activated carbon Filter که فیلتر ذغال فعال یا کربن فعال نیز نامیده می شود.

فیلتر های کربنی با هدف حذف ناخالصی‌های آب خریداری می‌شوند. حذف مواد شیمیایی، کدورت، طعم، رنگ و بوی آب نیازمند فیلتر آب کربنی است. این فیلترها در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی درون یک محفظه به نام هوزینگ قرار می‌گیرند. در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی از دو نوع فیلتر کربنی استفاده می‌شود. این فیلتر در دستگاه‌ به گونه‌ای طراحی شده است که آب ابتدا از کربن به صورت پودری و سپس از فیلتر کربنی به صورت فشرده عبور می‌کند.

کربن پودری با کمک نوع خاصی از چسب به یکدیگر فشرده شده و تشکیل کربن فشرده می‌دهد. استفاده از فیلتر های کربنی برای افزایش طول عمر و کارایی فیلتر ممبران دستگاه‌های تصفیه آب ضروری است. فیلتر کربنی را براساس نوع آب و میزان آن طراحی می‌شوند. جنس فیلترهای تصفیه آب کربنی عموما از استیل فلزی یا FRP است.

در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی بطور کلی از دو نوع فیلتر تصفیه کربنی استفاده می‌شود:

 • کربن بلاک یا بلوک کربن
 • کربن فعال شنی (GAC)

فیلترهای تصفیه آب کربن فعال شنی از دانه‌های کربن که به شکل شن ریزه هستند ساخته شده‌اند. این نوع از فیلتر کربنی خاصیت جذب سطحی زیادی دارد. فیلترهای تصفیه کربن بلاک نیز در بلوک کربن ساخته شده‌اند و قادر به جذب ذرات معلق موجود در آب هستند. کارکرد اصلی این فیلترها حذف رنگ، طعم و بوی نامطبوع آب است.

 • جذب بالای مواد الی آب
 • استفاده از کربن جاکوبی از نارگیل
 • نصب و راه اندازی آسان
 • مجهز به شیر هواگیری و فشارسنج عقربه‌ای
 • تحمل فشار تست 10 بار و فشار کاری 4 بار
 • قابلیت ساخت فیلتر کربنی با شیر دستی اتومات
سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.