ردکردن این

گواهینامه ها

در طول یک دهه فعالیت مجموعه پالایه سازان فرایند توس متخصصان این شرکت بر دست یابی و بهره گیری از اصول استاندارد و تولید محصولات سالم و ایمن اهتمام ورزیده اند و کوشیده اند تا در راستای استاندارد سازی روش های تولید محصولات مجوز های معتبر در این زمینه را از مراجع معتبر دریافت نمایند تا اطمینان خاطری باشد برای سلامت محصولات استفاده شده در چرخه زندگی روزمره مصرف کنندگان.

پالایه سازان تولید کننده فیلتر و دستگاه تصفیه آب

اخذ مجوز CE برای تولیدات مجموعه

مجموعه پالایه سازان فرایند توس در سال ۱۳۹۹ موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت شده است و توانسته است در راستای اهداف خود گواهینامه CEرا جهت اثببات تولیداتی ایمن و استاندارد از شرکت Alliance کشور کانادا اخذ نماید. پس از آن با بهره گیری از مشاوران متخصص بر آن شد تا اصول مدیریت سازمانی را در سازمان خود نهادینه کرده و پیاده سای نماید و درنهایت در سال ۱۳۹۸ موفق به اخذ گواهی iso-9001 در این زمینه شده است.=

تقدیرنامه ها

شرکت پالایه سازان افتحار دارد با تلاش و بکارگیری اصول مهندسی و استفاده از تجارت مهندسان و مدیران شایسته این مجموعه تا مجموعه ای نمونه در سال ۱۳۹۷ از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی شناخته شده و اطمینانی باشد جهت پیمودن راه توسعه و پیشرفت این مجموعه.

نمایشگاه ها

شرکت پالایه سازان فرایند توس در طی زمان فعالیت خود سعی داشته تا با حضور در نمایشگاه های مختلف کشوری دستاورد های خود را در زمینه های فعالیت خود را در معرض نمایش همگان گذاشته و توانایی مهندسان ایرانی را در تولید فیلتر های حساس دستگاه های تصفیه آب ارائه دهد. در این راستا مستنداتی از حضور این مجموعه در طی سالیان مختلف در زیر نمایش داده می شود.

سوالات متداول

پاسخ دهی به سوالات متداول مشتریان،‌ مصرف کنندگان و بازدیدکنندگان

فروش و پشتیبانی

برقراری ارتباط با واحد های فروش و پشتیبانی محصولات

راههای ارتباطی

مشاهده راههای ارتباطی و ساعات پاسخگویی