ردکردن این

فیلتر های مینرال

mineral filters

فیلتر مینرال Mineral در دستگاه‌های تصفیه آب شش مرحله‌ای به عنوان فیلتر مرحله آخر مورد استفاده قرار می‌گیرد. فیلترهای مینرال معمولا زرد رنگ بوده و بدون نیاز به هوزینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. آبی که به روش اسمز معکوس تصفیه می‌شود به دلیل دقت بسیار بالای فیلتر ممبران، ممکن است املاح مفید خود را نیز طی مرحله چهارم فرایند تصفیه از دست بدهد. فیلتر مینرال حاوی موادی چون کلسیت، سیلیس و دولومیت است و املاحی چون روی، کلسیم و منیزیم را به آب باز می‌گرداند.

مزایای فیلتر کربن گرانول

این فیلتـر به شکل کپسولی، پرشده از دانه های مواد معدنی بوده و معمولا دارای پوسته ای به رنگ زرد و شفاف و بی رنگ و برخی رنگ های دیگر است.ظرفیت تصفیه آب با واحد لیتر یا گالن روی آن درج می شود و معمولا هر یک سال یکبار با میزان مصرف متوسط یک خانوار تعویض می شود.

سنگ‌های توپ مانند معدنی که درون فیلترهای مینرال وجود دارد آب را از نظر املاح معدنی که ممکن است طی فرایند تصفیه آب از دست داده باشد غنی‌ می‌کنند. وجود یک فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب خانگی همچنین منجر به بهبود تعادل شیمیایی آب نیز می‌شود. آب در مرحله چهارم تصفیه (فیلتر ممبران) املاح مفید خود را نیز از دست داده و این خالص شدن آب آن را اسیدی‌تر می‌کند. از همین‌رو بازگرداندن املاح معدنی و بهبود تعادل شیمیایی آب را می‌توان دو کاربرد اصلی این فیلتر تصفیه آب دانست.

 

  • غنی سازی آب با املاح معدنی

    املاح مفیدی چون روی، کلسیم یا منیزیم را به آب باز می‌گردانند.

  • بهبود تعادل شیمیایی آب

    تولید آب با املاح مفید

خصوصیات فیلتر های مینرال

عمر طولانی

عمر طولانی

باز تعویض طولانی مدت

افزودن املاح معدنی

افزودن املاح معدنی

افزودن املاح مفید

نصب و تعویض آسان

نصب و تعویض آسان

به صورت کپسولی

عمر طولانی

عمر طولانی

باز تعویض طولانی مدت

افزودن املاح معدنی

افزودن املاح معدنی

افزودن املاح مفید

نصب و تعویض آسان

نصب و تعویض آسان

به صورت کپسولی

کاربردها

فیلترهای مینرال (معدنی٬قلیایی٬کلسیمی)که در تصفیه آب های چند مرحله ای استفاده می شوند٬بیشتر به خاطر خنثی کردن آب های اسیدی خروجی از دستگاه تصفیه بکار می روند که در آنها به دلیل حذف مواد معدنی ازآب٬تعادل PH بر هم خورده است.

مزایا و ویژگی ها

-موادی همچون کلسیم٬منیزیم٬سدیم و پتاسیم که برای سلامتی لازم است به آب اضافه می کند.
– کلسیم:  یک ماده معدنی اساسی برای ساختمان دندان ها و استخوان ها بوده و جهت تنظیم ضربان قلب طبیعی و سالم ضروری می باشد.
– منیزیم: در بیش از 300 فرآیند بیوشیمیایی داخل بدن انسان سهیم بوده و فاکتور اصلی تصمیم گیرنده در سیستم گردش خون و ایمنی بدن می باشد و مانع بیماری های کلیوی و سرطان می گردد.
– سدیم : کنترل نمودن جذب و نگهداری آب بدن را بر عهده دارد و همچنین تعدیل کننده عالی خون و تنظیم کننده PHمی باشد.

مشخصات فیلتر مینرال
مشخصات فیلتر مینرال
اجزای فیلتر مینرال
اجزای فیلتر مینرال

فیلتر مینرال

فیلتر مینرال

در دستگاه‌های تصفیه آب 6 مرحله‌ای، فیلتر مینرال نقش فیلتر نهایی یا همان مرحله ششم را ایفا می‌کند که در آن ویتامین‌ها و مواد معدنی از بین رفته در آب، حین عمل تصفیه سازی را به آن اضافه می‌کند.

برای رفع این چالش در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی فیلتر نخ تابیده طراحی شد. فیلترهای نخ تابیده بطور کلی دو دسته هستند؛ فیلترهای نخ تابیده خانگی و صنعتی. فیلترهای نخ تابیده خانگی که ممکن است به آن فیلتر نخی نیز گفته شود، از جنس الیاف پلی پروپیلن است که همانند یک کلاف به دور یک محور تابیده شده‌اند. از این فیلترها در دستگاه‌های تصفیه آب به روش فیلتراسیون استفاده می‌شود. فیلترهای نخی از لحاظ ظاهری و ابعاد مشابه با فیلتر الیافی هستند. وظیفه این فیلترها نیز حذف شن و ماسه و گل و لای موجود در آب است.

راههای ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش خرید این محصولات می توانید از طریق شماره تماس های زیر با واحد های فروش شرکت پالایه سازان در ارتباط باشید. همکاران ما در طول ساعات اداری پاسخگوی ارتباط شما خواهند بود.