ردکردن این

فیلتر ماشین لباسشویی

فیلترهای ضد رسوب پلی فسفات

Polyphosphate filters

آب‌ سخت عملکرد ماشین‌های لباسشویی را مختل می‌کند. وجود یون‌هایی چون کلسیم و منیزیم در آب اجازه نمی‌دهد پودر ماشین لباسشویی به خوبی با آب ترکیب شود. به همین خاطر زمانی که از فیلتر لباسشویی استفاده نمی‌کنید یا مدت زمان زیادی است که فیلتر را تعویض نکرده‌اید، ممکن است احساس کنید لباس‌ها به خوبی شسته نمی‌شوند. برای کاهش املاح معدنی موجود در آب باید از فیلتر لباسشویی استفاده کرد. املاح موجود در آب با سخت‌تر کردن آب نه تنها موجب تمیز نشدن لباس‌ها و باقی ماندن شوره‌های سفید بر روی لباس‌ها می‌شوند، بلکه انباشته شدن املاح معدنی آب در بخش‌های مختلف ماشین لباسشویی موجب رسوب بستن و کاهش راندمان ماشین نیز می‌شود.

مزایای فیلتر پلی فسفات (لباسشویی)

انواع فیلترهای لباسشویی که وظیفه آن‌ها جلوگیری از رسوب بستن املاح معدنی در لباسشویی است، به نوع و مدل ماشین لباسشویی بستگی دارد. اما عموما این فیلترها که به آن‌ها رسوب‌گیر لباسشویی نیز گفته می‌شود دارای دو نوع هستند:

  1. فیلتر لباسشویی پلی فسفات
  2. فیلتر لباسشویی مغناطیسی

اگر از فیلتر لباسشویی استفاده نشود، رسوبات موجود در آب که مملو از املاح معدنی هستند بر روی هیتر ماشین لباسشویی تجمع کرده و در عملکرد ماشین اختلال ایجاد می‌کنند. این رسوبات به مرور زمان می‌توانند لوله‌های ماشین لباسشویی را نیز مسدود کنند. با استفاده از فیلترهای پلی فسفات یا فیلتر لباسشویی مغناطیسی این املاح دیگر در بخش‌های مختلف ماشین لباسشویی رسوب نمی‌بندند. فیلترهای ماشین لباسشویی قادر به حذف یون‌هایی چون منیزیم یا کلسیم از آب نیستند، فیلترهای پلی فسفات یا مغناطیسی با عملکرد خود این املاح را به سمت لوله‌های خروجی لباسشویی هدایت می‌کنند و اجازه رسوب بستن در لوله‌ها را به آن‌ها نمی‌دهند.

  • فیلتر لباسشویی پلی فسفات

    این فیلترهای In Line که از جنس پلی فسفات هستند، با واکنش دادن با آهک و رسوبات موجود در آب از رسوب بستن آن‌ها جلوگیری می‌کنند.

  • فیلتر لباسشویی مغناطیسی

    با ایجاد یک میدان مغناطیسی و باردار کردن رسوبات آن‌ها را به سمت لوله‌های خروجی هدایت کرده و از رسوب بستن آن‌ها جلوگیری می‌کنند.

خصوصیات فیلتر های ماشین لباسشویی

عمر طولانی

عمر طولانی

باز تعویض طولانی مدت

افزودن املاح معدنی

افزودن املاح معدنی

افزودن املاح مفید

نصب و تعویض آسان

نصب و تعویض آسان

به صورت کپسولی

کاربردها

-انواع پکیج ها و آب گرمکن ها
-بویلرهــــا
-انواع لباسشویی
-انواع ماشین های ظرف شویی

مزایا و ویژگی ها

-نصب سریع و آسان
-کاهش هزینه ها و خسارت های ناشی از رسوب املاح آهکی و جلوگیری از اتلاف انرژی
-جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی و رسوب گذاری در لوله ها٬اتصلات و شیر آلات

شرایط عملکردی

-حداکثر فشار کار: 8بار
-حداکثر دمای کار: 45 درجه سانتی گراد
-حداکثر سختی آب مجاز: 500 ppm -مدت زمان کارکرد: فیلترها بسته به سختی آب و دبی آب عبوری از کاتریج بین 4 تا 6 ماه باید تعویض گردد.

فیلتر ضد رسوب پلی فسفات (فیلتر ماشین لباسشویی)

فیلتر ضد رسوب پلی فسفات (فیلتر ماشین لباسشویی)

در مواردی که رسوب فیلتر لباسشویی عمیق نیست صرفا رسوب‌گیری می‌تواند عمر فیلتر را برای مدت محدود، شارژ کند. اما چنانچه فیلتر رسوبات عمیق داشته باشد نه تنها رسوب‌گیری توصیه نمی‌شود بلکه موجب آسیب به لباسشویی می‌شود. از این رو تعویض فیلتر توصیه می‌شود.

راههای ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش خرید این محصولات می توانید از طریق شماره تماس های زیر با واحد های فروش شرکت پالایه سازان در ارتباط باشید. همکاران ما در طول ساعات اداری پاسخگوی ارتباط شما خواهند بود.