ماسک های بهداشتی

در پاندمی کرونا استفاده از یک ماسک صورت که از شما در مقابل ویروس کرونا، آلودگی هوا، گرد و غبار پاییزی حفظ کند از اهیمیت بالایی برخوردار است. مهندسان مجموعه پالایه سازان با توجه به شرایط حاد جهانی و نیز با هدف حفظ سلامتی هموطنان ایران اسلامی اقدام به تولید باکیفیت ترین ماسک های سه لایه و چهار لایه بهداشتی و در چهارچوب استاندراد های کشور و مراجع زیرصلاح و با اخذ تایدیه سازمان انرژی اتمی ایران و سازمان غذا و دارو و نیز کسب نشان سیب سلامت و پروانه ساخت تجهیزات پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران نموده و توانسته ماسکی با راندمان بالای ۹۷ درصد در مقابل ویروس کرونا تولید و در اختیار عموم مردم ایران قرار دهند. تولید ماسک های باکیفیت توسط پالایه سازان فرآیند توس.

palayesazan

انواع ماسک های بهداشتی

palayesazan

بلو ماسک

ماسک سه لایه بهداشتی با محافظت بالا

palayesazan

ماسکینو

ماسک چهار لایه بهداشتی با محافظت ۹۷ درصدی

palayesazan

ماسک های سه بعدی

متناسب با حالت صورت و عدم رخنه هوای آلوده

خصوصیات ماسک های تولیدی

سه و چهار لایه

استفاده از لایه های ملت بلون و اسپان

بیشترین میزان حفاظت

عملکرد ۹۷ درصدی در مقابل آلودگی ها

کش های التراسونیک

تولید به روش فول پرس

بدون حساسیت

ضد حساسیت و استفاده آسان

ماسکینو

palayesazan

بلو ماسک

palayesazan

ماسک های سه بعدی

استفاده از ماسک های بهداشتی که بتواند فرم صورت را به خوبی پوشش دهد و از نفوذ هوای فیلتر نشده جلوگیری کند موجب آسایش خاطر و ایمنی بیشتر در مقابل نفوذ آلودگی و ویروس ها به مجاری تفنسی می شود. از این رو شرکت پالایه سازان فرایند توس اقدام به طراحی فرآیند های تولید صنعتی ماسک های چند لایه سه بعدی نموده است. از ویژگی خای ماسک های تولید شده می توان به موارد زیر اشاره کرد.

palayesazan

گواهینامه های اخذ شده

راههای ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش خرید این محصولات می توانید از طریق شماره تماس های زیر با واحد های فروش شرکت پالایه سازان در ارتباط باشید. همکاران ما در طول ساعات اداری پاسخگوی ارتباط شما خواهند بود.

شماره تماس

051-37674243

پست الکترونیکی

info@palayesazan.com/