ردکردن این

ماسک های بهداشتی

respiratory mask

در پاندمی کرونا استفاده از یک ماسک صورت که از شما در مقابل ویروس کرونا، آلودگی هوا، گرد و غبار پاییزی حفظ کند از اهیمیت بالایی برخوردار است. مهندسان  مجموعه پالایه سازان با توجه به شرایط حاد جهانی و نیز با هدف حفظ سلامتی هموطنان ایران اسلامی اقدام به تولید باکیفیت ترین ماسک های سه لایه و چهار لایه بهداشتی و در چهارچوب استاندراد های کشور و مراجع زیرصلاح و با اخذ تایدیه سازمان انرژی اتمی ایران و سازمان غذا و دارو و نیز کسب نشان سیب سلامت و پروانه ساخت تجهیزات پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران نموده و توانسته ماسکی با راندمان بالای ۹۷ درصد در مقابل ویروس کرونا تولید و در اختیار عموم مردم ایران قرار دهند. تولید ماسک های باکیفیت توسط پالایه سازان فرآیند توس

بلو ماسک

ماسک سه لایه بهداشتی با محافظت بالا

ماسک های سه لایه بهداشتی بلو ماسک

ماسکینو

ماسک چهار لایه بهداشتی با محافظت ۹۷ درصدی

ماسک های چهار لایه بهداشتی ماسکینو

ماسک های سه بعدی

متناسب با حالت صورت و عدم درخنه هوای آلوده

ماسک های چهار لایه بهداشتی سه بعدی

خصوصیات ماسک های تولیدی

سه و چهار لایه

سه و چهار لایه

استفاده از لایه های ملت بلون و اسپان

بیشترین میزان حفاظت

بیشترین میزان حفاظت

عملکرد ۹۷ درصدی در مقابل آلودگی ها

کش های التراسونیک

کش های التراسونیک

تولید به روش فول پرس

بدون حساسیت

بدون حساسیت

ضد حساسیت و استفاده آسان

ماسکینو

بلو ماسک

گواهینامه های اخذ شده

ماسک های سه بعدی بهداشتی

3D Face Mask

ماسک های سه بعدی

استفاده از ماسک های بهداشتی که بتواند فرم صورت را به خوبی پوشش دهد و از نفوذ هوای فیلتر نشده جلوگیری کند موجب آسایش خاطر و ایمنی بیشتر در مقابل نفوذ آلودگی و ویروس ها به مجاری تفنسی می شود. از این رو شرکت پالایه سازان فرایند توس اقدام به طراحی فرآیند های تولید صنعتی ماسک های چند لایه سه بعدی نموده است. از ویژگی خای ماسک های تولید شده می توان به موارد زیر اشاره کرد.

راههای ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش خرید این محصولات می توانید از طریق شماره تماس های زیر با واحد های فروش شرکت پالایه سازان در ارتباط باشید. همکاران ما در طول ساعات اداری پاسخگوی ارتباط شما خواهند بود.