ردکردن این

فیلتر اینلاین In-Line

In-Line filters

فیلترهای اینلاین (In-Line) به صورت یک کپسول طراحی شده اند که محفظه و فیلتر با هم تلفیق شده اند و توسط شیلنگ ها و بست های مخصوص به سایر فیلتر ها و قسمت های دستگاه های تصفیه آب متصل می شوند. تعویض و استفاده آسان این فیلتر ها از مزیت ها آن ها به شماره می رود. از این رو در دستگاه های تصفیه آب خانگی از آن ها استفاده می شود. شرکت پالایه سازان مجموعه ای متنوع از این فیلتر ها را جهت استفاده در دستگاه های تصفیه آب و سایر مصارف با کیفیت بالا و استاندارد تهیه می کند.

  • فیلتر مینرال #۱

  • فیلتر پست کربن #۲

  • فیلتر یخچالی #۳

  • ۴# فیلتر پیش ممبران

  • #۵ فیلتر لیوانی

  • #۶ فیلتر پلی فسفات(فیلتر یخچالی)

خصوصیات فیلتر های  In-Line

حذف مواد آلاینده

حذف مواد آلاینده

حذف ذرات شن

حذف ذرات شن

حذف شوری آب

حذف شوری آب

استفاده آسان و بدون ابزار

استفاده آسان و بدون ابزار

عمر طولانی

عمر طولانی

مزایای فیلتر های In-Line (این لاین)

انواع فیلتر های  In-Line

فیلتر مینرال

Mineral filter

فیلتر مینرال

فیلتر مینرال برای آن دسته از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی طراحی شده‌ است که عمل تصفیه آب را به روش اسمز معکوس انجام می‌دهند. این فیلتر که با نام فیلتر مرحله ششم دستگاه تصفیه خانگی نیز شناخته می‌شود، آب تصفیه شده خروجی را از جهت عناصر مفید برای بدن که ممکن است طی فرایند تصفیه آب از دست رفته باشند غنی می‌کند. فیلتر مینرال املاحی چون کلسیم و منیزیم را به آب می‌افزاید. عمر مفید فیلترهای مینرال بسته به حجم آبی که دستگاه تصفیه می‌کند حدود 6 تا 12 ماه است. پس از گذشت این مدت زمان باید اقدام به تعویض فیلتر مینرال کنید.

Pre Memberan filter

فیلتر پیش ممبران

فیلتر پیش ممبران نقش مستقیمی در عمل تصفیه آب ندارد. وظیفه این فیلتر همان‌طور که از نامش پیداست محافظت از فیلتر ممبران است. با توجه به ارزش بالای فیلترهای ممبران، با استفاده از یک فیلتر پیش ممبران می‌توانید طول عمر و دوام این فیلتر ارزشمند را افزایش دهید. حضور فیلتر پیش ممبران چندان ضروری نیست اما با استفاده از این فیلتر، ذرات معلق نمی‌توانند وارد فیلتر ممبران شوند

فیلتر پیش ممبران​

فیلتر پست کربن

Post Carbon filter

فیلتر پست کربن

فیلتر پست کربن در مرحله پنجم دستگاه‌ تصفیه آب خانگی قرار می‌گیرد وظیفه دارد هرگونه ماده شیمیایی باقی مانده در آب را حذف کند. افرادی که حساسیت‌های گوارشی دارند و می‌خواهند از آشامیدن آبی کاملا سالم اطمینان خاطر داشته باشند، باید از دستگاه‌های تصفیه آبی استفاده کنند که مجهز به فیلتر کربن پست کربن باشند. فیلترهای پست کربن که به آن‌ها فیلتر خطی یا اینلاین نیز گفته می‌شود به صورت خطی در مدار دستگاه‌های تصفیه آب قرار می‌گیرند.

فیلتر لیوانی

فیلتر لیوانی یک نوع فیلتر این لاین پیش ممبران است. از آنجاییکه فیلتر پیش ممبران نقش مستقیمی در عمل تصفیه آب ندارد؛ وظیفه این فیلتر همان‌طور که از نامش پیداست محافظت از فیلتر ممبران است.

فیلتر لیوانی

فیلتر یخچالی

Refrigerators Water Filter

فیلتر یخچالی

انواع فیلتر یخچالی وجود دارد که برای دسته‌ای از یخچال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. یخچال‌های ساید بای ساید و بسیاری از انواع دیگر یخچال‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به صورت مستقیم به آب شهری متصل می‌شوند. به همین خاطر برای حفظ سلامتی و اطمینان از نوشیدن آب سالم لازم است آب را از فیلترهای مخصوصی عبور دارد که با نام فیلتر یخچالی شناخته می‌شوند. وظیفه اصلی فیلتر یخچالی کاهش آلودگی‌های آب، حذف کلر و هرگونه ماده شیمیایی موجود در آب است. انواع فیلتر یخچالی بطور کلی به دو دسته فیلتر داخلی و فیلتر خارجی تقسیم بندی می‌شود.

polyphosphate filter

فیلتر پلی فسفات (لباسشویی)

برای از بین بردن رسوبات لباسشویی که باعث کاهش عمر مفید لباسشویی‌های خانگی می‌شود، بهترین انتخاب استفاده از فیلتر پلی فسفات است.

فیلتر پلی فسفات (لباسشویی)​

راههای ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش خرید این محصولات می توانید از طریق شماره تماس های زیر با واحد های فروش شرکت پالایه سازان در ارتباط باشید. همکاران ما در طول ساعات اداری پاسخگوی ارتباط شما خواهند بود.