پک 6 عددی بلوویو

BlueWave Filter Pack
/5

توضیحات محصول

  • طول: 10 اینچ
  • تعداد فیلتر: 3 عدد
  • نوع فیلتر: فیلترهای پیش تصفیه
  • انواع فیلتر: فیلتر الیافی، فیلتر کربن گرانول، فیلتر کربن بلاک

655,000 تومان

اگر قصد خرید فیلتر تصفیه آب دارید، توصیه ما خرید پک کامل فیلتر تصفیه آب است. با توجه به همزمان بودن زمان تعویض اغلب فیلترها، با خرید یک پک فیلتر تصفیه آب می‌توانید تمامی فلیترهایی که نیاز به تعویض دارند را با فیلتر جدید جایگزین کنید.

امکان در اختیار داشتن چندین فیلتر مورد نیاز دستگاه ها تصفیه آب و تهیه یکبار آن ها در کاهش تردید خریدار و دریافت محصول با کیفیت کمک می کند. سهولت استفاده و نصب فیلتر های پک شما را از فراخوانی سرویس کاران دستگاهای تصفیه آب بی نیاز می کند. علاوه بر موارد فوق داشتن استاندارد های مختلف داخلی و خارجی، بهره گیری از خطوط کنترل کیفیت خاطر شما را از لحاظ عدم وجود ایرادات فنی عموم فیلتر های تولید سایر برند ها آسوده می سازد.

پک سه عددی بلوویو

پک سه عددی بلوویو

پک فیلتر ها بلوویو

تهیه مدل های مختلف فیلتر های تصفیه آب برای مصارف خانگی عموما استفاده کنندگان دستگاه های تصفیه آب را به زحمت انداخته و موجب شده است استفاده کنندگان این دستگاه ها برای دستیابی به فیلتر های مختلف دستگاه ها خود به فروشگاه مختلف مراجعه کنند. از این رو مجموعه پالایه سازان در جهت رفاه استفاده کنندگان محصولات خود اقدام به ارائه محصولات خود در بسته های سه عددی و شش عددی بسته به نیاز و نوع دستگاه های استفاده شده نموده است. این پک ها علاوه بر راحتی در تهیه از قیمت مناسب تر نیز برخوردار می باشد.

سهولت در تهیه فیلتر های مصرفی و همینطور تلاش در جهت کاهش قیمت و نیز کاهش زمان تهیه فیلتر های مورد نیاز ازجمله هدف های اساسی تولید این بسته ها بوده است.

دسترسی به چند فیلتر بلوویو

ارائه فیلتر های مورد استفاده در یک بسته بندی

تنوع تعداد فیلتر ها Blue Wave

تولید دو نوع دسته فیلتر با قیمت استثنایی

سهولت تهیه همه فیلتر ها

به راحتی تمام فیلتر های مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشید.

خصوصیات پک های فیلتر بلو ویو

  • مجموعه ای از فیلتر ها
  • سهولت دسترسی و استفاده
  • بسته بندی و قیمت مناسب

پک سه عددی بلوویو

بسته سه عددی فیلتر بلو از جمله محصولات پر فروش می باشد که شامل فیلترهای زیر است. فیلتر های الیافی پلی پروپیلن پالایه سازان فرآیند توس به عنوان اولین فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی وظیفه حذف ذرات جامد معلق در آب بزرگتر از ۵ میکرون شامل گل و لای و ماسه و زنگ آهن و غیره را دارد که با هدف بهبود کیفیت آب جهت مصرف و همچنین بالا بردن عمر فیلتر ممبران اسمز معکوس استفاده می شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانولی پالایه سازان به عنوان فیلتر مرحله دوم دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد. در این فیلتر از مواد کربن اکتیو Jacobi تهیه و تولید شده است و تمامی قطعات دارای گرید غذایی می باشد. این فیلتر جهت حذف ۹۹% کلر، ۷۰% نیترات، ۱۰۰% مواد پلاستیکی ریز، ۳۰% الی ۷۰% ارسنیک و آزبست، و حذف انگل ژیاردیا می شود. با عبور آب از این فیلتر رنگ, طعم و بوی نامطبوع آب اصلاح می گردد.

فیلتر کربن بلاک پالایه سازان به عنوان فیلتر مرحله سوم دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر از مواد کربن اکتیو Jacobi تهیه و تولید شده است و تمامی قطعات دارای گرید غذایی می باشد. این فیلتر جهت حذف ۹۹% کلر، ۷۰% نیترات، ۱۰۰% مواد پلاستیکی ریز، ۳۰% الی ۷۰% ارسنیک و آزبست، و حذف انگل ژیاردیا می شود. با عبور آب از این فیلتر رنگ, طعم و بوی نامطبوع آب اصلاح می گردد. علاوه بر این با توجه به قابلیت حذف ذرات ۱۰ میکرون و بزرگتر، این فیلتر قادر به بهبود کدورت آب جهت محافظت از فیلتر ممبران می باشد.

پک شش عددی بلوویو

از جمله محصولات دیگر شرکت پک شش عددی فیلتر توس می باشد. فیلتر الیافی پلی پروپیلن توس به عنوان اولین فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی وظیفه حذف ذرات جامد معلق در آب بزرگتر از ۵ میکرون شامل : گل و لای و ماسه و زنگ آهن و غیره را دارد که با هدف بهبود کیفیت آب جهت مصرف و همچنین بالا بردن عمر فیلتر ممبران اسمز معکوس استفاده می شود.

پک شش عددی فیلتر بلوویو

فیلتر کربن اکتیو گرانولی توس به عنوان فیلتر مرحله ۲ دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد. در این فیلتر از مواد کربن اکتیو Jacobi تهیه و تولید شده است و تمامی قطعات دارای گرید غذایی می باشد. با عبور آب از این فیلتر رنگ, طعم و بوی نامطبوع آب اصلاح می گردد.

فیلتر کربن بلاک توس به عنوان فیلتر مرحله ۳ دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر از مواد کربن اکتیو Jacobi تهیه و تولید شده است و تمامی قطعات دارای گرید غذایی می باشد. با توجه به قابلیت حذف ذرات ۱۰ میکرون و بزرگتر، این فیلتر قادر به بهبود کدورت آب جهت محافظت از فیلتر ممبران می باشد.

پک شش عددی فیلتر بلوویو

فیلتر ممبران توس به عنوان فیلتر مرحله ۴ دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد. زمان استفاده مناسب از این فیلتر بسته به شرایط پیش تصفیه از ۱۲ الی ۳۶ ماه می باشد. این فیلتر جهت حذف شوری و انواع نمک های معدنی و شیمیایی آب، حذف کامل املاح مضر آب مانند : آرسنیک ، نیترات ، نیتریت و غیره به کار می رود.

فیلتر پست کربن اکتیو توس به عنوان فیلتر مرحله ۵ دستگاه تصفیه آب یا به عنوان فیلتر یخچال مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر از مواد کربن اکتیو Jacobi تهیه و تولید شده است. تمامی قطعات دارای گرید غذایی می باشد. این فیلتر موجب حذف ۹۹% کلر، ۷۰% نیترات، ۱۰۰% مواد پلاستیکی ریز، ۳۰% الی ۷۰% ارسنیک و آزبست، و حذف انگل ژیاردیا می شود.

فیلتر مینرال توس به عنوان فیلتر مرحله ۶ دستگاه های تصفیه اب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر پس از کاهش چشمگیر املاح مضر و مفید از آب در فیلترهای مراحل قبلی دستگاه تصفیه آب، با افزودن املاح مفید و به مقدار مناسب همچون کلسیم، منیزیم و غیره به آب، علاوه بر بالا رفتن PH آب باعث بهبود طعم آب تولیدی دستگاه تصفیه اب می گردد.

پاسخ به سوالات مکرر شما درباره پک فیلتر بلوویو

مزایای استفاده از فیلتر های پک شده چیست؟

دسترسی آسان به مجموعه ای از فیلتر های مورد نیاز اکثر دستگاه های تصفیه آب به صورت همزمان و کاهش هزینه ها و زمان مورد نیاز جهت تهیه تک تک فیلتر ها.

آیا برای تمام دستگاه ها قابل استفاده است؟

پک های تولید شده با اکثر دستگاه های تصفیه آب خانگی هم خوانی داشته و می تواند به راحتی از آن ها استفاده نمود.

🎯 مزایا مجموعه ای فیلتر های بلوویو، سهولت دسترسی، بسته بندی و قیمت مناسب
 💎 انواع پک سه عددی بلوویو، پک شش عدد بلوویو
📌 اقلام پک فیلتر کربن بلاک، فیلتر ممبران، فیلتر پست کرین، کربن اکتیو گرانول، فیلتر مینرال
⏱ زمان تعویض با توجه به نوع فیلتر و امکان قرارگیری آن در برابر املاح می توان بین 6 ماه الی یکسال همه فیلتر ها را تعویض کرد.
وزن 2.030 کیلوگرم
ابعاد 30.5 × 8 × 32 سانتیمتر

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پک 6 عددی بلوویو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر محصولات پالایه سازان

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ
25,000,000
تومان