بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴

آشنایی با معروف ترین دستگاه های تصفیه کننده آب تایوانی

با افزایش محبوبیت صنعت تصفیه آب در سرتاسر جهان، شاهد واردات دستگاه‌های تصفیه آب با تعداد زیاد به کشور هستیم. معروف ترین دستگاه های تصفیه آب تایوانی که جزو بهترین تصفیه‌کنندگان آب در بازار به شمار می‌روند، بالاترین کیفیت را در بین رقبای خود دارند. به طوری که افراد علاقمند عموما با هدف خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی به بازار دستگاه تصفیه آب مراجعه می‌کنند تا این دستگاه را برای تصفیه فاضلاب مورد استفاده قرار دهند. با توجه به شناخت اندک افراد از دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی، بهتر است معروف ترین دستگاه های تصفیه آب تایوانی را مورد بررسی قرار دهیم. مطمئنا هرکدام از دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی، دارای مزایای رقابتی قابل توجهی هستند که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌سازد؛ اما شناخت بهترین و توانمندترین آن‌ها به شما کمک می‌کند تا یکی را با نیازهای خود تطابق دهید و برگزینید. در ادامه، مشهورترین دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی به همراه توضیحات مختصر و مفید درج شده است.
آنچه در این مقاله می خوانیم:

دستگاه تصفیه آب Fluxtek

یکی از معروف ترین دستگاه های تصفیه آب تایوانی که توانایی تصفیه با دقت بسیار زیادی دارد، دستگاه تصفیه آب Fluxtek است. سیستم تصفیه آب این دستگاه، اسمز معکوس نام دارد و قدرتمندترین سیستم برای تصفیه آب‌های آلوده و تولید قلیایی شمرده می‌شود. طریقه استفاده از این دستگاه بسیار ساده است و می‌توان با نصب آن در زیر سینک، آب سینک را به آب قلیایی و تصفیه شده تغییر داد. این دستگاه توانایی تصفیه 270 لیتر آب را در 24 ساعت دارد.

دستگاه تصفیه آب Puricom

مورد دیگر از معروف ترین دستگاه های تصفیه آب تایوانی، دستگاه تصفیه آب Puricom نام دارد که تحت لیسانس آمریکا و در کشور تایوان تولید می‌شود. با توجه به قطعات منحصربه‌فرد به کار رفته در این دستگاه، می‌توان آن را یکی دیگر از برترین تصفیه‌کنندگان موجود در بازار نامید. توانایی تصفیه 180 لیتر آب در هر 24 ساعت، قابلیتی است که دستگاه تایوانی از آن بهره می‌برد. همچنین می‌توان پمپ قدرتمند این دستگاه را مشاهده کرد که آب آلوده را با فشار 80 الی 125 psi به سمت فیلتر تصفیه آب هدایت می‌کند.

دستگاه تصفیه آب Easywell

دستگاه عظیم‌الجثه تایوانی به نام ایزی ول، در بازار دستگاه‌ تصفیه آب بسیار مطرح است و یک گزینه برجسته برای خرید شمرده می‌شود. این دستگاه نیز می‌تواند در شبانه روز 180 لیتر آب تصفیه شده در اختیارتان بگذارد و با سیستم اسمز معکوس، تمام آلودگی‌ها و میکروب‌های موجود در آب‌ها را از بین می‌برد. پمپ به کار رفته در دستگاه ایزی ول، آب آلوده را با قدرت 125 psi به سمت فیلتر هدایت می‌کند.

دستگاه تصفیه آب Soft water

دستگاه زیرسینکی سافت واتر، یکی دیگر از تجهیزات تولید شده در کشور تایوان است که آب آلوده را با دقت بالا تصفیه می‌کند. 6 فیلتر استاندارد و باکیفیت در داخل این دستگاه قرار گرفته که هرکدام نقش ویژه‌ای در جداسازی آلودگی از آب و حذف میکروب‌ها ایفا می‌کنند. همچنین پمپ آّب این دستگاه آب آلوده را با فشار 130 psi به سمت این فیلترها هدایت می‌کند و روزانه بیش از 260 لیتر آب تصفیه شده به شما تحویل می‌دهد.

آبسردکن چیست؟
مطالعه بیشتر

دستگاه تصفیه آب Comtech

آخرین مورد از معروف ترین دستگاه های تصفیه آب تایوانی که به شما معرفی می‌کنیم، کامتک نام دارد. این دستگاه آب آلوده را از 7 مرحله رد می‌کند تا هیچ میکروب و آلودگی خطرناکی در آن باقی نماند. همچنین منبع این دستگاه 4 گالن است که یک محفظه بزرگ برای آن شمرده می‌شود.

خرید دستگاه تصفیه آب

حالا که با معروف ترین دستگاه های تصفیه آب تایوانی در بازار آشنا شدید، بهتر است شرکت پالایه سازان را نیز بشناسید. این شرکت بزرگ‌ترین تولیدکننده حال حاضر ایران است که فیلترها و دستگاه‌های تصفیه آب منحصربه‌فرد خود را تولید و به بازار عرضه می‌کند. در ادامه برای اطلاعات بیشتر درباره دستگاه تصفیه آب میتوانید دستگاه تصفیه آب مخزن‌ دار چیست؟ را مطالعه کنید.

پالایه سازان توس
پالایه سازان توس

کارخانه پالایه سازان توس بهترین تولید کننده فیلتراسیون و تصفیه است. صادر کننده نمونه استان خراسان. بزرگ ترین تولید کننده خاورمیانه

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ

25,000,000 تومان

/5
فیلتر ممبران صنعتی ۴ اینچی

10,000,000 تومان

/5

172,000 تومان

/5
پک ۳ عددی بلوویو

145,000 تومان

/5
× Send
سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.