بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴
بهترین فیلتر رسوب گیر لباسشویی

بهترین فیلتر رسوب گیر لباسشویی

اگر یک بار لباسشویی شما به مشکل بخورد، مطمئننا به دنبال تهیه بهترین فیلتر رسوب گیر لباسشویی می روید. باید گفت شما تنها نیستید، زیر در طول سال هزاران نفر با پشتیبانی پالایه سازان تماس می‌گیرند و تقاضای کمک دارند. شما باید بدانید که فیلتر رسوب گیر ماشین لباسشویی چیست و با انواع این فیلترها آشنا شوید تا بتوانید با بهترین مدل‌های فیلتر این دستگاه آشنا شوید.
آنچه در این مقاله می خوانیم:

فیلتر رسوب گیر لباسشویی چیست؟

با وجود اینکه شرکت‌های سازنده ماشین‌لباسشویی از تکنولوژی‌هایی استفاده می‌کند که دستگاه با برق و آب هر کشوری سازگار باشد، ولی مشکلاتی در آب شهری وجود دارد که ماشین‌های لباسشویی توانایی مقابله با این مشکلات ندارد.
یکی از مشکلات رسوب‌دار بودن آب‌هاست و ماشین‌لباسشویی‌ها نمی‌توانند با فیلتری که دارند این رسوب‌ها را از آب حذف کنند. به همین دلیل فیلتر رسوب گیر لباسشویی ساخته شده تا بتواند آب پاک وارد لباسشویی کند.

انواع فیلتر لباسشویی

دو مدل فیلتر ماشین لباسشویی وجود دارد.

  • رسوب گیر پلی فسفات
  • رسوب گیر مغناطیسی

۱- رسوب گیر پلی فسفات

کربنات کلسیم و منیزیم به دیواره‌های لوله و مخزن ماشین لباسشویی می‌چسبد. وظیفه فیلتر رسوب یگر پلی فسفات این است که در آب حل شود و با کلسیم و منیزیم ترکیب شود تا درصد چسبیدن ناخالصی‌ها به دیواره‌های لوله لباسشویی و… کاهش یابد.

۲- رسوب گیر مغناطیسی

یکی از بهترین رسوب گیر لباسشویی از نوع مغناطیسی است. این فیلتر به کمک بار الکتریکی، ذرات ناخالصی درون آب را به طرف خود جذب می‌کند تا باعث کاهش رسوب از آب شود.

مزایای تهیه فیلتر رسوب گیر لباسشویی از نمایندگی

اگر بتوانید از نمایندگی‌ها بهترین فیلتر رسوب گیر لباسشویی تهیه کنید، می‌توانید کاری کنید که بوی نامطبوع را از آبی که وارد لباسشویی می‌شود حذف کنید و در مصرف آب صرفه جویی کنید.

۱- بوی نامطبوع

اگر از فیلتر اصلی برای پاکسازی آب استفاده نکنید، رسوب‌هایی که در آب وجود دارد به درون لباسشویی می‌شود و همین باعث می‌شود بوی ماشین لباسشویی بد شود.
این رسوب‌ها در کارکرد لباسشویی هم تاثیر منفی می‌گذارد پس اگر بتوانید از کارخانه تولید کننده فیلتر تصفیه آب پالایه سازان فیلتر لباسشویی تهیه کنید، می‌توانید مانع بد بو شدن لباسشویی شوید.

۲- صرفه جویی در مصرف آب

اگر لباسشویی شما فاقد فیلتر باشد یا چندین سال از یک فیلتر استفاده کرده باشید، ممکن است عمر ماشین لباسشویی شما کاهش یابد.
این فیلترها کمک می‌کند تا عملکرد ماشین لباسشویی به حالت نرمال برسد. اگر از این فیلترها استفاده کنید، باعث می‌شود تا حدود 30 درصد در مصرف مواد شوینده و آب صرفه جویی کنید.

فیلتر رسوب گیر لباسشویی ارزان است؟

قیمت فیلتر رسوب گیر لباسشویی نسبتا ارزان است و شما از قسمت فروشگاه سایت پالایه سازان می‌توانید فیلتر لباسشویی را خریداری کنید.

آب سخت چه بلایی بر سر فیلتر رسوب گیر و ماشین لباسشویی می آورد؟

شما به صورت 6 تا یکسال یک بار باید فیلتر رسوب گیر ماشین لباسشویی و فیلتر داخلی را پاکسازی کنید تا آسیبی به دستگاه شما وارد نشود.
اگر این فیلترها را از پاکسازی نکنید، با مشکلات زیر روبرو می‌شوید:

  • احتمال نفوذ لکه‌های قرمز روی لباس‌ها
  • احتمال شوره زدن و یا نفوذ لکه‌های سفید روی لباس‌ها
  • وارد شدن آسیب به ماشین‌لباسشویی
  • ایجاد رسوب روی هیتر لباسشویی
  • پایین آمدن راندمان لباسشویی
  • بالا رفتن مصرف برق
  • لباسشویی زمان زیادی برای گرم کردن آب نیاز دارد
  • احتمال گرفتگی لوله‌ها و خرابی قطعات
بهترین فیلتر رسوب گیر ظرفشویی
مطالعه بیشتر

کلام آخر

نصب بهترین فیلتر رسوب گیر لباسشویی نسبتا راحت است. این فیلتر کمک می‌کند تا عمر لباسشویی افزایش یابد و مواد سمی مانند آهک، کربنات موجود در آب، شن، ماسه و… از آب حذف می‌کند.
اگر شما تصمیم دارید فیلتر لباسشویی تهیه کنید، می‌توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا همکاران ما بعد از دریافت اطلاعات اولیه مانند مدل لباسشویی، مدت زمان کارکرد ماشین لباسشویی و…، بهترین فیلتر رسوب گیر لباسشویی را به شما معرفی کنند تا لباس‌های شما تمیز تر شسته شود و لکه‌های سفید و قرمز روی پوشاک شما نمایان نشود.

پالایه سازان توس
پالایه سازان توس

کارخانه پالایه سازان توس بهترین تولید کننده فیلتراسیون و تصفیه است. صادر کننده نمونه استان خراسان. بزرگ ترین تولید کننده خاورمیانه

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ

25,000,000 تومان

/5
فیلتر ممبران صنعتی ۴ اینچی

10,000,000 تومان

/5

172,000 تومان

/5
پک ۳ عددی بلوویو

145,000 تومان

/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× Send
سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.