بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴
فیلتر ممبران لابستر چیست؟

فیلتر ممبران لابستر چیست؟

آنچه در این مقاله می خوانیم:
                                                   فیلتر ممبران لابستر
کاربرد در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، به منظور جذب انواع ذرات آلاینده آب
کشور تولید کننده تایوان
زمان تعویض وقتی ظاهر فیلتر تیره شود به مرحله اشباع رسیده و زمان تعویض است.

فیلتر ممبران لابستر چیست و در چه دستگاه‌هایی استفاده می‌شود؟ این موضوع مطلب امروز ماست.
فیلترهایی ممبران به‌عنوان مهم‌ترین بخش دستگاه‌های تصفیه آب، باید دارای کیفیت ساخت خوبی باشند. این فیلترها که در آخرین بخش روند تصفیه آب قرار می‌گیرند، مسئولیت حذف باقیمانده املاح و آلایندگی‌های آب را دارند. فیلترهای ممبران لابستر،‌ یکی از انواع برندهای مطرح ممبران در بازار هستند که می‌توان به‌عنوان یکی از بهترین‌ها انتخاب کرد.
لابستر یک برند تایوانی است که در زمینه تولید دستگاه‌های تصفیه آب و فیلترهای ممبران شهرت دارد. از ویژگی‌های خوب فیلترهای ممبران لابستر، باید به کیفیت بالای ساخت و عملکرد بسیار خوب اشاره کرد. در ادامه در این مورد بیشتر خواهیم گفت.

فیلتر ممبران لابستر

لابستر تولید کننده فیلترهای ممبران و فیلترهای یخچال‌های ساید بای ساید است. وقتی شما در بازار از فروشنده‌ها می‌پرسید که فیلتر ممبران لابستر چیست؟ آن‌ها با توجه به نوع نیاز شما، فیلتر را معرفی کرده و در مورد ویژگی‌های آن توضیح خواهند داد.
فیلتر ممبران لابستر از ۱۳ لایه تشکیل شده و قابلیت از بین بردن ذراتی با ابعاد ۱ هزارم میکرون را دارد. در واقع با کمک این نوع فیلتر، می‌توان تمامی میکروارگانیسم‌ها از جمله انواع باکتری، ویروس،‌ ذرات نیترات و نیتریت و تمامی املاح دیگر آب را جدا کرد.

فیلتر ممبران لابستر

لابستر، علاوه بر فیلتر ممبران، فیلترهای یخچالی هم تولید می‌کند.

انواع فیلتر ممبران لابستر

فیلترهای ممبران لابستر، برای دستگاه‌های تصفیه آب خانگی تولید می‌شوند. این فیلترها قابلیت تولید ۷۵ گالن آب تصفیه را در طول شبانه روز دارند. از فیلترهای ممبران لابستر هم برای دستگاه‌های تصفیه آب لابستر و هم دیگر برندهای دستگاه تصفیه استفاده می‌کنند.
علاوه بر انواع فیلترهای ممبران، لابستر، فیلترهایی برای استفاده در یخچال‌های ساید بای ساید هم تولید کرده که دارای کیفیت بسیار خوبی است.

بعد از خوردن آب آلوده چه کنیم؟
مطالعه بیشتر

عمر فیلتر ممبران لابستر

فیلترهای ممبران معمولا کمتر از ۲ سال عمر دارند. اما عمر این فیلترها، ارتباط مستقیمی با میزان استفاده و نوع آب منطقه دارد. اگر فیلترهای ممبران لابستر، در مناطقی که سختی آب خیلی زیاد باشد، استفاده شوند، طبعا نیاز به تعویض زود هنگام‌تری دارند. عمر مفید فیلترهای ممبران لابستر را بین ۶ تا ۹ ماه تخمین می‌زنند.
برای اینکه متوجه شوید فیلتر ممبران شما عمر کافی دارد یا خیر، می‌توانید به رنگ فیلتر توجه کنید. اگر تیره و سیاه شده باشد، یعنی زمان تعویض فرا رسیده‌ است.

سخن پایانی

فیلتر ممبران لابستر، فیلتری باکیفیت برای دستگاه‌های تصفیه آب خانگی است. این فیلتر با عمری حدود ۶ ماه، می‌تواند ذرات میکروسکوپی را از آب جدا کرده، و عملیات تصفیه را با کیفیت بالا انجام دهد. برای خرید انواع فیلترهای ممبران صنعتی و غیرصعنتی می‌توانید به سایت پالایه سازان مراجعه کرده، یا با مشاوران ما در شرکت، به شماره ۳۷۶۰۳۷۲۰-۰۵۱ تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم برای خرید فیلترهای ممبران را دریافت کنید.

پرسش‌های پرتکرار

۱ـ فیلتر ممبران لابستر،‌ برای چه نوع دستگاه تصفیه آبی مناسب است؟ این نوع فیلتر با تمامی دستگاه‌های تصفیه آب خانگی مطابقت دارد.
۲ـ زمان تعویض فیلترهای ممبران چه موقع است؟ زمان تعویض فیلتر ممبران با توجه به عمر فیلتر، میزان سختی آب منطقه و مقدار استفاده از دستگاه می‌تواند متفاوت باشد. اما به طور متوسط، فیلترهای ممبران لابستر، بین ۶ تا ۹ ماه عمر دارند.

پالایه سازان توس
پالایه سازان توس

کارخانه پالایه سازان توس بهترین تولید کننده فیلتراسیون و تصفیه است. صادر کننده نمونه استان خراسان. بزرگ ترین تولید کننده خاورمیانه

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ

25,000,000 تومان

/5
فیلتر ممبران صنعتی ۴ اینچی

10,000,000 تومان

/5

172,000 تومان

/5
پک ۳ عددی بلوویو

145,000 تومان

/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× Send
سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.