بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴
فیلتر ممبران تانک پک چیست؟

فیلتر ممبران تانک پک چیست؟

آنچه در این مقاله می خوانیم:
                                                   فیلتر ممبران تانک پک
کاربرد محافظت از فیلتر ممبران در برابر آلودگی‌های آب و کربن
کشور تولید کننده تایوان
زمان تعویض وقتی ظاهر فیلتر تیره شود به مرحله اشباع رسیده و زمان تعویض است.

فیلتر ممبران تانک پک چیست؟ این سوالی است که احتمالا فروشندگان تجهیزات تصفیه آب با آن روبه‌رو می‌شوند. در واقع ما چیزی به اسم فیلتر ممبران تانک پک نداریم. تانک پک یک کمپانی تایوانی است که در زمینه تولید دستگاه‌های تصفیه آب شهرت دارد. به علاوه این شرکت انواع فیلترهای تصفیه آب و فیلترهای محافظ فیلتر ممبران را نیز تولید می‌کند. استفاده از فیلترهای محافظ ممبران تانک پک، به طرز محسوسی، عمر فیلتر ممبران را بالا می‌برد.
محصولات کمپانی تانک پک در بازار ایران عرضه می‌شوند و در زمره محصولات باکیفیت قرار می‌گیرند که استانداردهای جهانی را دریافت کرده‌اند. در ادامه در مورد عملکرد این فیلتر بیشتر خواهیم گفت.

فیلتر محافظ ممبران تانک پک

فیلترهای محافظ یا گارد فیلتر، فیلترهایی هستند که در کنار فیلتر ممبران قرار می‌گیرند تا با گرفتن ذرات مختلف از آب، عمر فیلترهای ممبران را بالا ببرند. فیلترهای تانک پک TankPAC ساخت کشور تایوان هستند و مستقیم از این کشور وارد می‌شوند.
این فیلترها دقت بسیار بالایی تا حد ۱ میکرون دارند که برای تصفیه آب عدد خوبی است. از این فیلترها در کنار فیلتر ممبران و برای محافظت از این فیلتر استفاده می‌شود. معمولا فیلترها دارای یک عمر مشخص هستند. اما از این فیلترهای تانک پک،‌ تا زمانی که کاملا اشباع نشوند، می‌توان استفاده کرد.

دلیل استفاده از فیلترهای تانک پک

در بعضی از مناطق، مقدار ناخالصی‌های آب بسیار زیاد است. در این شرایط عمر فیلترهای دستگاه تصفیه و فیلتر ممبران،‌ کم خواهد شد. به همین منظور یک فیلتر محافظ در کنار فیلتر ممبران قرار می‌دهند تا عمر ممبران را بالا ببرند. آب بعد از گذشتن از تمامی فیلترها،‌ وارد فیلتر تانک پک شده و بعد از حذف بسیاری از آلودگی‌هایی که از فیلترهای دیگر عبور کرده، وارد فیلتر ممبران می‌شود.
در بسیاری از آب‌های بی‌کیفیت، مقدار زیادی کربن وجود دارد و فیلترهای ممبران در برابر کربن آسیب‌پذیر هستند. محافظ فیلتر ممبران تانک پک،‌ این کربن را از آب جدا می‌کند تا به فیلتر ممبران آسیب نرسد.
در واقع از فیلترهای محافظ ممبران تانک پک، به منظور کمک به فیلتر ممبران و بالا بردن عمر این فیلتر‌ها استفاده می‌شود.

کاربرد لامپ UV در تصفیه آب چیست؟
مطالعه بیشتر

 

زمان تعویض فیلترهای محافظ ممبران تانک پک

گفتیم که فیلترهای محافظ تانک پک تا زمانی که اشباع نشوند قابل استفاده هستند. روش تشخیص این موضوع با نگاه کردن به فیلتر است. بدنه این فیلترها کاملا شفاف طراحی شده‌اند و وقتی به مرحله اشباع برسند کاملا تیره می‌شوند. با دیدن تیره شدن این فیلترها، باید آن‌ها را عوض کرد.

سخن پایانی

پس اگر از شما پرسیده شود که فیلتر ممبران تانک پک چیست؟ پاسخ این است: فیلتر تانک پک در واقع فیلتر محافظ یا گارد فیلتر ممبران است که وظیفه حذف آخرین ذرات آلودگی و به ‌خصوص کربن را از آب دارد. استفاده از این فیلتر باعث بالا رفتن عمر فیلترهای ممبران خواهد شد.
دستگاه‌های تصفیه آب تانک پک و دیگر دستگاه‌ها،‌ از فیلتر تانک پک برای محافظت از فیلتر ممبران استفاده می‌کنند. پس اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که آلودگی آب زیاد است، هنگام خرید دستگاه تصفیه، از وجود فیلتر محافظ ممبران، اطمینان حاصل کنید.برای خرید انواع دستگاه‌های تصفیه صنعتی و نیمه صنعتی،‌ می‌توانید با مشاورین ما در سایت پالایه‌سازان تماس گرفته و در مورد انواع فیلترها و محافظ فیلتر تانک پک نیز، اطلاعات لازم را دریافت کنید.

پرسش‌های پرتکرار

آیا فیلتر تانک پک،‌ تنها محافظ فیلتر ممبران است؟ خیر. اما در حال حاضر یکی از بهترین برندهای تولید فیلترهای محافظ، تانک پک تایوان است.

فیلترهای تانک پک در کدام قسمت دستگاه تصفیه قرار می‌گیرند؟ این فیلترها دقیقا قبل از فیلتر ممبران قرار می‌گیرند تا از ورود کربن و آلودگی‌های دیگر به فیلتر ممبران جلوگیری کنند.

چه زمانی باید فیلتر محافظ ممبران را تعویض کرد؟ این فیلترها کاملا شفاف هستند و زمانی که به نقطه اشباع برسند، تیره می‌شوند. با تیره شدن آن‌ها زمان تعویض فرا رسیده است.

پالایه سازان توس
پالایه سازان توس

کارخانه پالایه سازان توس بهترین تولید کننده فیلتراسیون و تصفیه است. صادر کننده نمونه استان خراسان. بزرگ ترین تولید کننده خاورمیانه

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ

25,000,000 تومان

/5
فیلتر ممبران صنعتی ۴ اینچی

10,000,000 تومان

/5

172,000 تومان

/5
پک ۳ عددی بلوویو

145,000 تومان

/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.