بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴
فیلتر ممبران سئولاین چیست؟

فیلتر ممبران سئولاین چیست؟

آنچه در این مقاله می خوانیم:
                                                   فیلتر ممبران سئولاین
ویژگی‌ها
  • توان تولید ۵۰ گالن آب باکیفیت
  • کم کردن سختی آب در سطح بالا
  • کیفیت بالای آب خروجی
  • کیفیت بالای بسته‌بندی
  • دوام بالا
کشور تولید کننده ژاپن- مونتاژ در چین
روش تشخیص فیلتر ممبران سئولاین اصلی از روی بسته‌بندی- خرید از مراکز معتبر

فیلتر ممبران سئولاین چیست؟ آیا سئولاین اشاره به فیلتری با عملکرد خاص دارد یا نام این برند است؟
فیلتر ممبران سئولاین یکی از انواع فیلترهای ممبران با کیفیت بسیار بالاست که محصول مشترک کشورهای ژاپن و چین است. سئولاین یک برند تجاری است که انواع مختلف فیلترهای صنعتی و نیمه‌ صنعتی را تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌کند. از ویژگی‌های خوب این فیلتر باید به ۱۳ لایه بودن، کاهش سختی آب تا ۹۹ درصد،‌ بسته‌بندی بسیار خوب،‌ دوام زیاد و کیفیت بسیار بالاست.
این فیلترها در بازار امروز ایران به صورت بسیار محدود وجود دارند و صرفا وجود برچسب نام سئولاین برای خرید آن‌ها کافی است. در ادامه در مورد فیلتر سئولاین و ویژگی‌های این نوع فیلتر بیشتر خواهیم گفت.

فیلتر ممبران سئولاین

سئولاین SEO LINE یک برند ژاپنی تولید فیلترهای ممبران است که با وجود کیفیت بسیار بالا، خیلی در بازارهای جهانی شناخته شده نیست. ورقه‌های فیلترهای ممبران سئولاین در کشور ژاپن تولید می‌شوند و سپس برای مونتاژ به چین فرستاده می‌شوند. مرحله مونتاژ و بسته‌بندی این محصول در کشور چین انجام می‌شود. کیفیت ورقه‌های ممبران این برند بسیار بالاست.

ساختار فیلتر ممبران سئولاین

برای اینکه بدانیم فیلتر ممبران چیست و چه تفاوتی با دیگر ممبران‌های موجود در بازار ایران دارد، باید در مورد ساختار این فیلتر بیشتر بدانیم.
فیترهای ممبران سئولاین، از ۱۳ لایه از جنس کامپوزیت پلی آمید تشکیل شده‌اند که سختی آب‌های مناطق مختلف را به خوبی می‌گیرند. ورقه‌ها یا شیت‌های این فیلتر در کشور ژاپن تولید می‌شوند که همین موضوع نشان از استاندارد بودن و کیفیت بالای این محصول دارد.
کمپانی ژاپنی برای اینکه کیفیت محصول خود را بالا نگه دارد،‌ آن را به یک شرکت چینی معتبر داده تا با مونتاژ استاندارد به بازارهای جهانی عرضه شود.

تولید کنندگان اسید کلریدریک در ایران
مطالعه بیشتر

ویژگی‌های فیلتر ممبران سئولاین چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، فیلترهای ممبران سئولاین کیفیت بسیار بالایی دارند. این کیفیت هم به دلیل ساخت استاندارد این محصول و هم دیگر خصوصیات آن است.

توان تولید ۵۰ گالن آب با کیفیت

در توضیح فیلترهای ممبران معمولا این نکته گفته می‌شود که هرچقدر تعداد لایه‌های بیشتر باشد، تعداد گالن آب بیشتری تولید و کیفیت بهتری دارند. در مورد فیلترهای سئولاین اما داستان طور دیگری است.
فیلترهای ممبران سئولاین قادر به تولید ۵۰ گالن آب تصفیه شده دارند و با این حال کیفیت آبی که تولید می‌کنند به مراتب از فیلترهایی که ظرفیت ۷۵ گالن دارند بالاتر است.

کم کردن سختی آب در سطح بالا

شرکت سئولاین مدعی است که این فیلترها حدود ۹۹.۳٪ از سختی آب را کم می‌کنند. بر طبق آزمایش‌ها، نتیجه کار تصفیه این فیلترها اگر این عدد نباشد، بسیار نزدیک به آن است. برطبق آزمایش‌ها TDS آب خروجی از این فیلترها بسیار کمتر از عدد دیگر فیلترهاست. همین نشان می‌دهد که این فیلتر چه عملکرد خوبیی دارد.

کیفیت بالای آب خروجی

با توجه به عملکرد عالی این فیلترها، کیفیت آب تصفیه فیلترهای سئولاین کم‌نظیر است. به همین دلیل نسبت به دیگر فیلترهای وارداتی به کشور، فیلترهای سئولاین در جایگاه بالاتر قرار می‌گیرند.

کیفیت بالای بسته‌بندی

یکی از مشخصه‌های فیلترهای ممبران سئولاین، بسته‌بندی آن‌هاست. فیلترهای ممبران بسیار حساس هستند. به همین دلیل بسته‌بندی و نصب آن‌ها باید در شرایط کاملا بهداشتی انجام شود. اگر می‌خواهید بدانید مزیت فیلتر ممبران سئولاین چیست؟ باید به بسته‌بندی این فیلتر در مقایسه با دیگر فیلترهای وارداتی توجه کنید. شرکت چینی این فیلترها را در بسته‌بندی بسیار تمیز و خاصی قرار داده و در کنار ان یک جفت دستکش نیز قرار داده تا هنگام نصب از آن‌ها استفاده شود. همین موضوع نشان از احترام به تمامی نکات لازم در مورد این فیلتر دارد.

دوام بالا

از دیگر ویژگی‌های فیلتر ممبران سئولاین، دوام بالای این فیلترهاست. در صورتی که فیلترهای کناری این ممبران‌ها هم از کیفیت بالایی برخوردار باشند، این فیلتر دوام بالاتری خواهد داشت.

تشخیص فیلتر ممبران سئولاین از دیگر فیلترها

برای تشخیص فیلتر ممبران سئولاین باید به بسته‌بندی آن توجه کرد.

روش تشخیص فیلتر ممبران سئولاین اصلی از دیگر فیلترها

فیلترهای ممبران یکی از محصولاتی هستند که انواع غیراصل آن‌ها به وفور در بازار دیده می‌شوند. به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما برای خرید فیلتر ممبران از شرکت‌های واردکننده یا سازنده معتبر مانند پالایه سازان خرید کنید. در این صورت حتما فیلتر اصلی به شما تحویل داده می‌شود. در مورد فیلتر ممبران سئولاین، بسته‌بندی این فیلترها می‌تواند یک مشخصه برای شناسایی آن باشد. فیلترهای اصلی در بسته‌بندی‌های بسیار مرتب و تمیزی هستند که کاملا نشان‌دهنده‌ی اصل بودن آن‌هاست.

تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای
مطالعه بیشتر

سخن پایانی

با توجه به مواردی که گفته شد حالا متوجه شده‌اید که وجه تمایز فیلتر ممبران سئولاین چیست و چرا این فیلتر این همه در بازار شهرت دارد. فیلترهای ممبران سئولاین با کیفیت ساخت بالا، دوام عالی و عملکرد فوق‌العاده‌ای که دارند یک انتخاب منطقی و مناسب برای تمامی دستگاه‌های تصفیه آب هستند. اما نکته مهم این است که حتما فیلترهایی که در کنار آن قرار می‌دهید هم از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا عمر ممبران بیشتر شود. به این منظور و برای آشنایی و خرید انواع فیلترهای صنعتی و غیرصنعتی می‌توانید با مشاورین ما در پالایه سازان تماس گرفته، و ضمن دریافت مشاوره‌های لازم، برای خرید فیلتر مورد نظر خود اقدام کنید.

                                                                                          پرسش‌های پرتکرار

آیا فیلترهای ممبران سئولاین هم مدل‌های غیر اصل دارند؟ واقعیت این است که به دلیل کیفیت بسته‌بندی خاص این نوع فیلترها، امکان وجود مدل‌های تقلبی آن‌ها بسیار کم است. با این حال برای اطمینان بیشتر از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید.

آیا فیلتر ممبران سئولاین روی تمامی دستگاه‌های تصفیه کاربرد دارد؟ بله این فیلتر قابل نصب بر روی تمامی دستگاه‌های استاندارد تصفیه آب است.

وجه تمایز فیلتر ممبران سئولاین چیست؟ کیفیت بالای ساخت، عملکرد بسیار خوب و دوام بالا در کنار بسته‌بندی مناسب، دلیل متفاوت بودن این نوع فیلتر است.

پالایه سازان توس
پالایه سازان توس

کارخانه پالایه سازان توس بهترین تولید کننده فیلتراسیون و تصفیه است. صادر کننده نمونه استان خراسان. بزرگ ترین تولید کننده خاورمیانه

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ

25,000,000 تومان

/5
فیلتر ممبران صنعتی ۴ اینچی

10,000,000 تومان

/5

172,000 تومان

/5
پک ۳ عددی بلوویو

145,000 تومان

/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× Send
سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.