بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴
شرح طرز کار قطعات و عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی

شرح طرز کار قطعات و عملکرد دستگاه های تصفیه کننده آب

دستگاه تصفیه آب خانگی وسیله‌ای است که آب خانگی را تصفیه می‌کند و املاح و آلودگی آب آشامیدنی را از بین می برد. نحوه کارکرد دستگاه تصفیه آب خانگی به این صورت است که ابتدا شیر ورودی دستگاه تصفیه آب را باز کنید تا آب لوله کشی شهری از طریق شلنگ تصفیه آب وارد فیلتر مرحله اول دستگاه شود، پس از حذف املاح درشت آب از شلنگ تصفیه آب به هوزینگ دوم و سوم و فیلتر شماره ۲ و ۳ تصفیه آب خانگی می رود. پس از فیلتر مرحله دوم و سوم باید طبق قاعده وارد فیلتر مرحله چهارم تصفیه آب خانگی شود. فیلتر مرحله چهارم ممبران تصفیه آب خانگی جزء فیلترهای بالا به شمار می رود. طرز کار ممبران به این صورت است که قابلیت حذف و تصحیح املاح بسیار ریز را دارد، در مرحله آخر آب آشامیدنی را قلیایی یونیزه می کنند و با قلیایی شدن آب آشامیدنی هم از ضررهای آب اسیدی دور خواهید ماند و هم از فواید نوشیدن آب آشامیدنی تصفیه شده قلیایی استفاده می‌کنید.
آنچه در این مقاله می خوانیم:

انواع قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟

انواع قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی شامل فیلتر تصفیه آب، فیلتر ممبران، اتصالات پلاستیکی، کوئیک فیتینگ دستگاه تصفیه آب خانگی، شیر برقی، شاسی دستگاه، ترانس دستگاه تصفیه، پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی، گیج فشار روغنی، هوزینگ ممبران دستگاه و.. است. امروزه شرکت ها و کارخانجات متعددی در کشورمان در حال تولید این نوع قطعات هستند و با کیفیت عالی و درجه یک در اختیار مردم قرار می دهند. این شرکت ها به صورت عمده و کلی محصولات خود را عرضه و توزیع می‌کنند و هدف ما از توزیع این محصول رضایت مشتریان است.

قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی چگونه کار می کند؟

مخزن تصفیه آب جایی است که آب در آن ذخیره می شود و بزرگترین بخش دستگاه است و شکل استوانه ای دارد. شیر مخزن ورود و خروج آب به مخزن را کنترل می‌کند و این شیر باز و بسته می شود. شیر برداشت تصفیه آب به سینک وصل است و هوزینگ تصفیه آب خانگی، در دو نوع شفاف و مات تولید می‌شود و در مدل های مختلف کاربرد های آن متفاوت است.

این قطعه محفظه نگهداری فیلتر است. اتصالات تصفیه آب، شامل قطعات مختلف پلاستیکی و فلزی مثل شلنگ است. سوئیچ فشار پایین تصفیه آب خانگی، کار کنترل فشار آب ورودی به دستگاه را برعهده دارد و خراب شدن این قطعه کار را مختل می کند. شیر برقی برای کنترل میزان آب خروجی مورد استفاده قرار می گیرد و سیم کشی برقی، جریان برق را در کل دستگاه برقرار می‌کند.

کارایی فشارسنج دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که عدد نرمال عقربه گیج فشار چند است؟ معمولا در اکثر دستگاه های تصفیه آب خانگی یک فشار سنج وجود دارد که به صورت یک گیج عقربه می باشد. این گیج فشار آب و خروجی از پمپ را به سمت فیلتر ممبران نشان می دهد.

تصفیه آب ازن
مطالعه بیشتر

عدد نرمال عقربه گیج به این صورت است که این عدد باید بالای ۵۰ باشد، بنابراین فشار نرمال گیج در دستگاه تصفیه آب خانگی در حالتی که دستگاه در حال کار است، باید بیشتر از ۵۰ و کمتر از ۱۲۵ باشد و اگر فشار کمتر از ۵۰ باشد فیلتر ممبران به خوبی وظیفه خود را انجام نمی دهد و درست کار نمی کند. در صورتی که دستگاه خاموش است، فشارسنج گیج عدد صفر را نشان می دهد.

مشخصات، قیمت و خرید فشار سنج دستگاه تصفیه کننده آب

شکل ظاهری این دستگاه مانند عقربه ساعت است. این دستگاه مانند خیلی از دستگاه ها و محصولات دیگر با برندهای مختلف تولید شده است و با کیفیت عالی عرضه بازار و مراکز فروش شده است‌. شما می توانید برای خرید فشارسنج دستگاه تصفیه آب خانگی با ما در ارتباط باشید و یا به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنید.

شما می‌توانید با حذف واسطه و دلالان یک محصول با برند معتبر از ما سفارش دهید. قیمت این نوع دستگاه در سایت ما بسیار مناسب و ارزان است و امروزه افراد زیادی به علت مشکلات رفت و آمد به خرید اینترنتی روی آورده اند. شما نیز می توانید به صورت مستقیم از ما خریداری کنید. خرید اینترنتی هم برای خریدار و هم فروشنده از سود بالایی برخوردار است.

دستگاههای تصفیه کننده آب چگونه کار میکنند؟

طرز کار ذستگاه های تصفیه آب بدین گونه است که آب از طریق شیر های ورودی وارد دستگاه می شود. سپس در مرحله اول از فرآیند فیلتراسیون آب وارد فیلتر الیافی pp می شود و در طی این عبور، آلاینده های درشت آب از آن جدا میشود. پس از آن وارد دو فیلتر کربنی شده و آلاینده های غیر آلی با ذرات مختلف از آن جداسازی می شود. در این فیلترها ترکیبات شیمیایی به خصوص کلر از آب جدا میشوند.

بررسی دلایل افت فشار آب دستگاه تصفیه کننده
مطالعه بیشتر

پس از آن آب عبور کرده وارد فیلتر های ممبران شده و به صورت کامل میزان TDS کاهش یافته و آبی با بدون هیچگونه آلاینده خارج می شود، پس از آن آب وارد فیلتر پست کربنی شده و برای آخرین بار آلایندهای آن حذف شود و در ادامه وارد فیلتر مینرال به منظور ایجاد خاصیت معدنی و افزوده مواد معدنی مورد نیاز به آب می شود و در انتها به جهت دارا بودن خاصیت قلیایی و PH بین 7 الی 8، وارد فیلتر قلیایی می شود.

پالایه سازان توس
پالایه سازان توس

کارخانه پالایه سازان توس بهترین تولید کننده فیلتراسیون و تصفیه است. صادر کننده نمونه استان خراسان. بزرگ ترین تولید کننده خاورمیانه

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ

25,000,000 تومان

/5
فیلتر ممبران صنعتی ۴ اینچی

10,000,000 تومان

/5

172,000 تومان

/5
پک ۳ عددی بلوویو

145,000 تومان

/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× Send
سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.