بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴
برندهای دستگاه های تصفیه آب در جهان

معرفی همه برندهای دستگاه های آب در جهان

حذف املاح مضر محلول در آب آشامیدنی با استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب صورت می‌گیرد. استفاده از آب‌های تصفیه‌شده، کمک شایانی به افزایش سطح سلامت بدن انسان خواهد کرد. آب آشامیدنی لوله‌کشی شهری، با توجه به نبود بستر تصفیه اصولی آب شهری توسط تصفیه‌خانه‌ها و آلودگی ناشی از خاک‌های زیرزمینی، دارای کیفیت نامطلوبی بوده و ممکن است آسیب‌های جبران‌ناپذیری برای سلامت انسان داشته باشد. استفاده از بهترین برندهای دستگاه های تصفیه آب، باعث بهبود کیفیت آب شده و آب را برای آشامیدن مناسب خواهد کرد. بهترین دستگاه تصفیه آب، دستگاهی است که بتواند در 4 الی 7 مرحله آب را تصفیه نماید. پالایه‌سازان که خدمات ارزنده‌ای در زمینه تولید انواع فیلتر آب و دستگاه تصفیه آب در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، در این مطلب اطلاعات مفیدی از برندهای دستگاه های تصفیه آب در جهان ارائه می‌دهد.
آنچه در این مقاله می خوانیم:

معرفی تعدادی از بهترین برندهای دستگاه های تصفیه آب

برندهای فراوانی در زمینه تولید دستگاه تصفیه آب وجود دارند که باید از بهترین برندها استفاده کرده و نسبت به تصفیه آب اقدام کرد. هر کدام از برندها مزایای مخصوص به خود را دارند. در این بخش از مقاله تعدادی از برندهای معتبر تولیدکننده دستگاه‌های تصفیه آب معرفی می‌شود.

مینروا تایوان Minerva 

یکی از برندهای معتبری که دستگاه تصفیه آب تولید می‌کنند، تصفیه آب مینروا تایوان Minerva  است. این برند، تنها برندی است که استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب WaterQuality، گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا را دارد. با توجه به این‌که تصفیه آب مینروا دارای نماد اصالت به مشتریان است؛ در نتیجه می‌توان به راحتی مدل‌های اصلی را از مدل‌های تقلبی تشخیص داد. در این دستگاه از پمپ قدرتمند تایوانی و فیلتر ممبران اسمز معکوس مارک فیلمتک Filmtec آمریکا استفاده می‌شود که با استفاده از این امکانات، به بهترین شکل ممکن می‌توان نسبت به تصفیه آب آشامیدنی اقدام کرد و آب آشامیدنی با کیفیت مرغوب و درجه یک را به دست آورد. اجزای تشکیل‌دهنده این دستگاه‌های تصفیه، با آب هیچ واکنش شیمیایی نداده و بو، طعم و رنگ آب آشامیدنی را از حالت طبیعی خود خارج نمی‌کند.

برند تایوانی سافت واتر

بهترین و قدیمی‌ترین برندی که در زمینه تولید دستگاه تصفیه آب فعالیت می‌کند، برند سافت واتر است. فعالیت این شرکت از سال 1946 در کشور تایوان شروع شده و با توجه به این‌که محصولات این برند دارای کیفیت بالایی است، در بین برندهای مختلف شهرت جهانی پیدا کرده است. این دستگاه‌ها صادراتی بوده و به کشورهای آمریکایی، آسیایی و حتی اروپایی هم صادر می‌شوند و دستگاه‌های پرفروشی هستند. از دیگر مزیت‌های این برند می‌توان به داشتن تاییدیه‌هایCE ،WaterQuality ،FAD ، NSF و ISO  اشاره کرد. دستگاه‌های سافت واتر می‌توانند مولکول‌های اشباع‌نشده و سالم را از مولکول و ذرات اشباع‌شده جدا کنند.  

7 راه تشخیص دستگاه تصفیه اصل و فیک تقلبی
مطالعه بیشتر

برند تایوانی آکوا پرو

برند تایوانی آکوا پرو یکی از زیرمجموعه‌های برند آکوا پرو است که جزو بهترین برندهای دستگاه های تصفیه آب خانگی تایوانی و جزو برندهای معتبر در دنیا محسوب می‌شود. این برند 2 دهه است که فعالیت خود را آغاز نموده و خدماتی را در این زمینه ارائه می‌دهد. با وجود این‌که قدمت و تجربه این شرکت، از شرکت سافت واتر کمتر است؛ اما یکی از پرفروش‌ترین برندها در سطح جهان در نظر گرفته می‌شود. از جمله کارهای انجام شده توسط این شرکت می‌توان به پیاده کردن سیستم اسمز معکوس در دستگاه تصفیه آب اشاره کرد. کیفیت و قدرت این دستگاه‌ها بسیار بالا بوده و توانایی شناسایی انواع آلاینده‌های شیمیایی موجود در آب، در آن وجود دارد. پس از شناسایی، آلاینده‌های شیمیایی در چند مرحله توسط فیلتر تصفیه آب قدرتمند از آب حذف می‌شوند.

زیرمجموعه های آکوا

آکوا دارای زیرمجموعه‌های دیگری است که در زمینه تولید انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس، آب سردکن‌های خانگی و غیره فعالیت می‌کنند. برندهای آکوا اسپرینگ، آکوا بست، آکوا لاین، آکوا جنرال، آکوا کلر، آکوا جوی و آکوا جت از جمله زیرمجموعه‌های آکوا هستند که جزو برندهای معتبر و محبوب در نظر گرفته می‌شوند.

برند تایوانی سی سی کی  C.C.K

از دیگر برندهای معتبری که در زمینه تولید دستگاه‌های تصفیه آب به ارائه خدمات می‌پردازند، برند تجاری سی سی کی C.C.Kاست. این برند در کشور تایوان توسط شخصی به نام  kouw pinngتاسیس شده و از سال 1973 شروع به فعالیت کرده است. این کمپانی از نیروهای متخصص و دستگاه‌های قدرتمند و پیشرفته استفاده کرده و نسبت به طراحی و تولید انواع دستگاه‌های تصفیه آب، فیلتر تصفیه، پمپ و انواع اکسسوری اقدام کرده است. دستگاه تصفیه آب سی سی کا دارای 8 مرحله برای تصفیه آب است و فیلترهای آن به ترتیب زیر قرار گرفته اند:

  • فیلتر پلی پروپلین که ساخت کشور تایوان است.
  • فیلتر کربن فعال گرانول که در تایوان تولید می‌شود.
  • فیلتر کربن بلاک که تایوان به‌عنوان تولیدکننده آن در نظر گرفته می‌شود.
  • ممبران فیلمتک از تولیدات آمریکا محسوب می‌شود.
  • فیلتر پست کربن نیز از دیگر موارد مورد نیاز این دستگاه‌ها است که در تایوان تولید می‌شود.
6 تفاوت دستگاه تصفیه آب مخزن دار و بدون مخزن
مطالعه بیشتر

برند تایوانی ایزی ول EasyWel

برند ایزی ول Easywell یکی از برندهای تایوانی مشهور و پرطرفدار به شمار می‌رود. این کمپانی در زمینه تولید دستگاه‌های تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس به فعالیت می‌پردازد. از دیگر خدمات ارائه‌شده توسط این کمپانی می‌توان به تولید دستگاه‌های آب‌ شیرین‌کن، انواع فیلتر، لوله، هوزینگ، شلنگ و دیگر اکسسوری‌های مورد نیاز برای تصفیه آب اشاره کرد. برای مطالعه بیشتر از بهترین مدل های فیلتر تصفیه آب تولیدی کارخانه پالایه سازان کلیک کنید.

  • فیلتر یخچالی
  • فیلتر لباسشویی
  • فیلتر کربنی
  • فیلتر in-line

برندهای معتبری که دستگاه‌های تصفیه آب تولید می‌کنند!

امروزه با توجه به كاهش كيفيت آب‌هاي آشاميدني، نياز به دستگاه‌هاي تصفيه آب، بسيار احساس مي‌شود. دستگاه‌هاي تصفيه آب تا حد زيادي كيفيت آب را بهبود بخشيده و كيفيت آن را افزايش مي‌دهند تا براي آشاميدن مناسب‌تر شده و سلامت افراد را به خطر نيندازد. برندهاي مختلفي وجود دارند كه نسبت به توليد اين دستگاه‌ها اقدام مي‌كنند. هر كدام از برندهايي كه در متن مقاله به آن‌ها اشاره شد، داراي مزيت‌هاي مخصوص به خود هستند كه مي‌توان با در نظر گرفتن ويژگي‌هاي آن‌ها، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب كرده و نسبت به خريد آن اقدام كرد. مینروا تایوان، برند تایوانی سافت واتر، برند تایوانی آکوا پرو و برند تایوانی سی سی کی C.C.K مهم‌ترين و معتبرترين برندهاي توليد دستگاه تصفيه آب هستند. پالايه‌سازان در خدمت شما است تا در زمينه برندهای دستگاه هاي تصفيه آب، اطلاعات مفيدي را در اختيار شما قرار داده و پاسخگوي سوالاتتان باشد.

پالایه سازان توس
پالایه سازان توس

کارخانه پالایه سازان توس بهترین تولید کننده فیلتراسیون و تصفیه است. صادر کننده نمونه استان خراسان. بزرگ ترین تولید کننده خاورمیانه

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ

25,000,000 تومان

/5
فیلتر ممبران صنعتی ۴ اینچی

10,000,000 تومان

/5

172,000 تومان

/5
پک ۳ عددی بلوویو

145,000 تومان

/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× Send
سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.