بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴
خرید مخزن دستگاه تصفیه آب

همه چی درباره مخزن دستگاه تصفیه آب

امروزه با کاهش منابع و سفره های زیرزمینی آب و آب های آلوده و گل آلود مصرف کنندگان را بر آن داشته که از دستگاه تصفیه آب استفاده نمایند تا آلودگی های آب موجب افزایش بیماری و سنگ سازی کلیه ها گردد. کاربرد مخزن دستگاه تصفیه آب در منازل و ادارات و بیمارستان ها و شهرهایی که سطح آلودگی آب زیاد و محسوس است، ضروری بوده و اغلب مردم بر اثر مصرف آب های آهکی یا آلوده کلیه ها و دندان های خود را از دست داده اند. نصب دستگاه های تصفیه خانگی آب در منازل موجب کاهش بیماری های عفونی ناشی از آب هم می گردد. این دستگاه ها در اندازه های مختلف بر حسب میزان لیتر تصفیه و نگهداری در مخزن، موجود هستند.
آنچه در این مقاله می خوانیم:

انواع مخزن تصفیه آب خانگی

انواع مخزن دستگاه تصفیه آب به وفور در بازار یافت شده و هر خانوار می تواند نسبت به مصرف خود برای خرید آن اقدام نماید. این مخازن آبی را که از فیلتر بر اثر فشار هوا گذشته در خود نگهداری می کنند و از طریق یک شیر کوچک به دست مصرف کننده می رساند. برای مثال مخزن ذخیره تانک پک، مخزنی عالی و خانگی است که حدود 19 لیتر آب را در خود نگهداری می کند و دارای کیفیتی فوق العاده بوده و در اغلب منازل کار گذاشته می شود.

نوع دیگر مخزنی فلزی است که ضد بو و جلبک بوده و لایه های داخلی و خارجی آن فلزی و بسیار مقاوم است. نوع دیگر مخزنی 15 لیتری و تمام پلاستیک است که کیفیت عالی داشته و دیواره آن ضد رسوب می باشد. گاهی خانواده ها چندان جمعیت زیادی ندارند و می توانند از دستگاه های کوچک تر و رومیزی هم خریداری کنند.

عملکرد مخزن تصفیه آب

نحوه کار مخزن تصفیه آب به گونه ای است که زیر سینک ظرفشویی قرار می گیرد، آب با فشار از فیلترهای مدت دار این مخازن عبور کرده و مواد زائد و مضر آن از آب جدا می شود. بخشی از مخازن هستند که از جنس بوتیل ساخته شده اند. زمانی که نیاز به مصرف آب باشد، فشار هوای موجود در دستگاه با قدرت آب را به سوی مخزن مصرف رانده و آب پس از عبور از فیلتر تصفیه آب، در مخزن مصرف قرار می گیرد و فرد مصرف کننده می تواند با بازکردن شیر روی سینک از آن استفاده کند.

فیلترهای این مخازن هم باید پس از مدتی تعویض شوند، چون همه ناخالصی ها را از آب جدا می کنند. این مخازن دارای قسمت های کاربردی مختلفی مانند مخزن، شیر، شلنگ و پمپ هستند که این مجموعه در کنار هم آب را تصفیه کرده و از راه شیر سینک به مصرف کننده تحویل می دهد.

علت شور بودن آب تصفیه خانگی
مطالعه بیشتر

قیمت و خرید مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی

اغلب این دستگاه ها وارداتی هستند و در بازار یافت می شوند. در هنگام خرید و نصب این دستگاه ها باید نحوه هواگیری مخزن دستگاه تصفیه آب را هم آموزش ببینید تا در صورت لزوم بتوانید خودتان در منزل کار هواگیری را انجام دهید. نوع جنس مخزن، مقدار فشاری که هنگام تصفیه روی مولکول های آب وارد می شود، گنجایش مخزن و نوع و مدت فیلترهای ان در قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی موثر است.

هر چه مخزن جنس و کیفیت بهتری داشته باشد، قیمت نسبتا بالاتری دارد. اگر شیرهای برقی و یا دستی هم روی آن تعبیه شده باشد، بر روی قیمت موثر خواهد بود. قیمت هر مخزن با توجه به کاربرد مواد اولیه در ساخت مخزن، نوع سیستم تصفیه و نگهداری میزان لیتر در مخزن هم متفاوت است.

خرید دستگاه تصفیه آب

هر فرد یا مشتری که قصد خرید دستگاه تصفیه آب را دارد، ابتدا باید به میزان نیاز و مصرف خانه و سپس مکان و فضای آشپزخانه دقت نماید که آیا امکان نصب و جاسازی این دستگاه در فضای منزل میسر است یا خیر و سپس پس از وب گردی به خرید دستگاه تصفیه آب اقدام نماید.

این دستگاه ها در تمام مراکز خرید و فروش و نصب موجود بوده و بعضی از شرکت ها با داشتن گارانتی و نصاب، کار مشتری را تسهیل می کنند. بهتر است هنگام خرید از چند نفر که قبلا از این مراکز چنین وسیله ای خریداری نموده اند، تحقیق نمایید. بهتر است در خصوص هر دستگاه دقت شود که تا چند درصد از آلودگی آب را پاکسازی می کند.

در هنگام خرید به برچسب و تاریخ تولید و انقضای آن هم نگاه کنید. اجناس مربوط به شرکت های ناشناس را خریداری نکنید. شما می توانید دستگاه تصفیه مورد نظر خود را به صورت آنلاین از شرکت های معتبر خریداری کرده و به نمایندگی آن شرکت در شهر و محل سکونت خود مراجعه نموده و خدمات دریافت کنید.

خطر ابتلا به سرطان روده با مصرف نیترات آب؛ چگونه نیترات آب را حذف کنیم؟
مطالعه بیشتر

مدت زمان پر شدن مخزن تصفیه آب خانگی چقدر است؟

زمان لازم برای پر شدن انواع مخزن تصفیه آب خانگی با توجه به حجم مخزن آب تعیین می شود ولی در حالتی که کاملا خالی باشد، در حدود 30 الی 40 دقیقه خواهد بود.

پالایه سازان توس
پالایه سازان توس

کارخانه پالایه سازان توس بهترین تولید کننده فیلتراسیون و تصفیه است. صادر کننده نمونه استان خراسان. بزرگ ترین تولید کننده خاورمیانه

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ

25,000,000 تومان

/5
فیلتر ممبران صنعتی ۴ اینچی

10,000,000 تومان

/5

172,000 تومان

/5
پک ۳ عددی بلوویو

145,000 تومان

/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.