بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴
عدد نرمال فشارسنج تصفیه آب چند است؟

عدد نرمال فشارسنج تصفیه آب چند است؟

گاهی اوقات در بعضی از مناطق آب آشامیدنی به تصفیه مجدد نیاز دارد، از این رو دستگاه تصفیه آب یک دستگاه پرکاربرد و پرمصرف در اکثر منازل است و با کمک آن می‌توان آب را تصفیه کرد و آبی سالم تهیه نمود که از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده که همگی کاملا استاندارد هستند، مانند گیج فشار، مخزن، فیلتر، کلید قطع کن و غیره که هر کدام وظیفه خاصی دارند. دستگاه تصفیه آب در طرح و مدل‌های متنوع تولید می‌شود که همگی آن‌ها با روش فیلتراسیون کار می‌کنند، ولی نوع فیلتر در هر یک متفاوت است و کارکرد گوناگونی دارند، اما بر خلاف فیلتر تصفیه آب، گیج فشار در انواع مختلف دستگاه تصفیه یکسان است و وظیفه مشابه دارد.
آنچه در این مقاله می خوانیم:

فشارسنج تصفیه آب چگونه کار می کند؟

همان طور که اشاره شد دستگاه تصفیه آب از بخش‌ها و قطعات مختلفی تشکیل شده است که همگی در ارتباط با یکدیگر کار می‌کنند. فشار سنج به صورت گیج عقربه ای است که چندین عدد دارد و میزان فشار آب را نشان می‌دهد. فشارسنج آب خروجی از پمپ در واقع فشار سیال را نشان می‌دهد که با کمک آن افراد تعمیرکار می‌توانند از نحوه عملکرد دستگاه مطلع شوند. عددی که گیج فشار یک تصفیه آب باید نشان دهد، 6 بار و از نظر psi، باید 85 پی اس آی باشد که میزان استاندارد است.

آموزش نحوه تنظیم فشار دستگاه تصفیه آب خانگی

گیج فشار دستگاه تصفیه آب را می‌توان به عنوان یکی از مهم ترین بخش‌های دستگاه تصفیه نام برد. تنظیم فشار دستگاه تصفیه آب خانگی در میزان فشار و کیفیت آب تاثیر به سزایی دارد. تنظیم مناسب سبب ارتعاشات کم دستگاه شده و آب خروجی کاملا پاک و عاری از ناخالصی خواهد شد این فشار توسط پمپ ایجاد می‌شود که با جریان الکتریکی کار می‌کند، از این رو بسیار مهم است که به درستی تنظیم شود. در هنگام استفاده باید دقت کنید که عقربه گیج عدد نرمال را نشان دهد، در غیر این صورت حتما با تعمیرکار تماس بگیرید.

انواع مخزن دستگاه تصفیه آب

مخزن محل نگهداری و ذخیره آب است که در اندازه و ابعاد مختلف تولید می‌شود و با توجه به میزان مصرف و نیاز آب، می‌توان آن را در سایز کوچک یا بزرگ خریداری کرد که تحت فشار هیدروپنوماتیکی قرار دارد و باید کنار سینک نصب شود و با هماهنگی با سایر قطعات، موجب تصفیه آب می‌شود. در اکثر مواقع عدد گیج فشار بروز مشکل در مخزن را نشان می‌دهد اما باید مطلع بود عدد نرمال فشارسنج تصفیه آب چند است؟

آب ورودی به دستگاه توسط فیلتر تصفیه آب می‌شود و آب کاملا سالم و بهداشتی در آن ذخیره می‌شود. مخزن در ابعاد و برندهای مختلف تولید می‌شود که از نظر کیفی و کمی با یکدیگر تفاوت دارند و از نظر قیمت نیز متفاوت می‌باشند. هر چه ابعاد مخزن بزرگتر باشد، مسلما گران قیمت تر خواهد بود. همچنین گاهی اوقات مخزن به عنوان یک محصول صادراتی به کشورهای دیگر صادر می‌شود که این امر موجب افزایش قیمت می‌شود، چون علاوه بر قیمت اولیه، هزینه گمرک و ترخیص کالا نیز به آن تعلق می‌گیرد.

دستگاه های تصفیه کننده آب بخریم یا نخریم؟
مطالعه بیشتر

مشخصات بهترین مخزن تصفیه آب خانگی

برای اینکه دستگاه تصفیه آب همواره کارکرد مناسب و بهینه داشته باشد، باید تمام قطعات آن کاملا استاندارد باشند. همان طور که بیان شد مخزن قطعه بسیار مهمی در این دستگاه محسوب می‌شود، از این رو توصیه می‌شود در هنگام خرید، بهترین مارک مخزن تصفیه آب خانگی را تهیه نمایید.

بهترین مخزن تصفیه آب خانگی مشخصات و ویژگی‌های خاصی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم که جنس بدنه آن باید بسیار مقاوم و محکم باشد، به گونه‌ای که توان تحمل و نگهداری حجم زیادی از آب را داشته باشد، کارکرد آن باید کاملا دقیق و منظم باشد به صورتی که عدد فشارسنج همواره نرمال نمایش داده شود. از دیگر مشخصات این مخزن می‌توان بهداشتی بودن آن را بیان کرد که کاملا بهداشتی تولید می‌شود، به طوری که آب موجود در آن کاملا سالم باقی می‌ماند و هیچ گونه آلودگی در آن ایجاد نمی‌شود.

مخزن با برندهای معتبر و معروف همواره با کارت گارانتی عرضه می‌شوند که این گارانتی تضمین کننده کیفیت آن است و برای خریداران بسیار مهم می‌باشد و در زمان معین اگر برای مخزن مشکلی پیش آید، با این ضمانت نامه می توان آن را به صورت رایگان تعمیر یا تعویض کرد. در واقع امروزه دستگاه تصفیه آب در اکثر منازل وجود دارد و با قطعات مختلفی که دارا می‌باشد، به راحتی و سهولت می‌توان آب را تصفیه کرد و از آبی سالم بهره‌مند شد.

پالایه سازان توس
پالایه سازان توس

کارخانه پالایه سازان توس بهترین تولید کننده فیلتراسیون و تصفیه است. صادر کننده نمونه استان خراسان. بزرگ ترین تولید کننده خاورمیانه

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ

25,000,000 تومان

/5
فیلتر ممبران صنعتی ۴ اینچی

10,000,000 تومان

/5

172,000 تومان

/5
پک ۳ عددی بلوویو

145,000 تومان

/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× Send
سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.