ردکردن این

دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای توس

Toos Water Purifier Machine

چرا استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ضرورت دارد؟ آیا می‌دانید بدن برای انجام فعالیت‌های حیاتی خود چون هضم، سم‌زدایی، گردش خون یا تنظیم درجه حرارت به آب سالم و تصفیه شده نیاز دارد؟ هرچه آلاینده‌های موجود در آب منطقه‌ای که در آن ساکن هستید بیشتر باشد، لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی نیز بیشتر می‌شود. دستگاه تصفیه آب خانگی به کاهش مواد معدنی آب، حذف رسوبات، حذف آفت‌کش‌ها و مواد شیمیایی، سرب‌زدایی و بطور کلی سالم سازی آب کمک می‌کند. بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی دستگاهی است که قادر باشد آب را در 4 الی 5 مرحله تصفیه کند. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی به کمک فیلترهایی که دارند علاوه بر حذف رسوبات و آلاینده‌های موجود در آب، موجب بهبود بو و طعم آب نیز می‌شوند. مصرف آب آشامیدنی لوله کشی شهری در درازمدت یک تهدید جدی برای سلامتی به شمار می‌رود. درحالی که با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می‌توانید انواع میکروب‌ها و سموم را از آب خارج کنید.  

خصوصیات دستگاه تصفیه آب

سیستم ۷ مرحله ای

سیستم ۷ مرحله ای

استفاده از فیلتر های گوناگون

فیلتر های کارتریجی و اینلاین

فیلتر های کارتریجی و اینلاین

رعایت اصول مهندسی

مخازن نگهداشت

مخازن نگهداشت

لوله و لوازم بهداشتی و استاندارد

بیشترین درصد حذف املاح

بیشترین درصد حذف املاح

فیلترینگ کامل آب

دستگاه تصفیه آب توس

دستگاه تصفیه آب توس با دارا بودن کربن فعال در مراحل مختلف تصفیه، ذرات و ریز ذرات موجود در آب را با دقت ۵ میکرون کاهش می‌دهد. شرکت پالایه سازان توس معتبرترین جا برای خرید این تصفیه آب خانگی ۶ مرحله‌ای است که برای منازل، محل کار، ادارات دولتی و… قابل نصب و استفاده خواهد بود.

هر یک از مراحل تصفیه در این مدل دستگاه، شامل فیلترهای خاصی است که به شرح زیر می‌باشد:

 1. فیلتر الیافی فشرده
 2. فیلتر کربن پودری
 3. فیلتر کربن بلاک
 4. فیلتر اسمز معکوس
 5. فیلتر کربن نهایی
 6. فیلتر مینرال
 7. فیلتر پیش ممبران
 • دستگاه 6 مرحله‌ای

  جزو رایج‌ترین دستگاه‌های تصفیه آب هستند که در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 • لوله و اتصالات بهداشتی

  استفاده از اتصالات استاندارد و بهداشتی

 • استفاده از فیلتر های کارتریجی

  نصب و تعویض آسان فیلتر های دستگاه

پمپ toos دستگاه تصفیه آب

پمپ های  دستگاه تصفیه آب موتور محرک و عامل هدایت و ورودی آب به ممبران  یا همان فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب میباشند؛ پمپ toos وراداتی بوده و با تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی سازگار است ،

اغلب فشار مورد نیاز فیلتر ممبران های دستگاه های خانگی حدود 50 psi میباشد که  این پمپ به خوبی این فشار را تامین میکند.

پمپ بلوویو تایوانی

گالری تصاویر دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای توس

بهترین انواع دستگاه تصفیه آب خانگی را می‌توانید در گالری زیر مشاهده کنید.

در حال حاضر دستگاه تصفیه آب نیاز ضروری هر خانه‌ای به حساب می‌آید. دستگاه‌های تصفیه آب مختلفی در بازار موجود است. که وابسته به نوع دستگاه و همچنین شیوه کارکرد آن‌ها قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی می‌تواند متفاوت باشد. ساختار دستگاه‌های تصفیه آب متفاوت است، همچنین برندهای گوناگونی در حال حاضر اقدام به طراحی و ساخت دستگاه‌های تصفیه آب خانگی و صنعتی کرده‌اند. کارکرد اصلی دستگاه‌های تصفیه آب به این صورت است که با جذب کردن مواد غیر ضروری موجود در آب باعث بالا رفتن کیفیت آب می‌شوند و از بیماری‌هایی نظیر سنگ کلیه جلوگیری می‌کنند.

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باید موارد مختلفی را در نظر داشته باشید. برند تولید کننده دستگاه تولید کننده آب خانگی، میزان مصرف آب در طول روز، قدرت تصفیه دستگاه و… از جمله این موارد هستند. توجه داشته باشید که عدم دارا بودن کارت گارانتی دستگاه تصفیه آب خانگی می‌تواند مشکلات مختلفی را برای شما پیش آورد. پس در هنگام خرید آنلاین یا حضوری دستگاه تصفیه آب خانگی حتما به کارت گارانتی و مدت زمان گارانتی توجه داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع دستگاه تصفیه آب و همچنین قیمت دستگاه‌های تولید برند پالایه سازان کافی است با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید.

مدل‌ها و برندهای گوناگونی برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی یا صنعتی وجود دارد. اما کدام دستگاه تصفیه اب مناسب است؟ شرکت پالایه سازان با ارائه بهترین برندهای تجهیزات تصفیه آب در حال حاضر به یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده دستگاه‌های تصفیه آب تبدیل شده است.

وابسته به آن که چه انتظاری از دستگاه تصفیه آب دارید و همچنین وابسته به آن که قرار است این دستگاه را برای چه محیطی مورد استفاده قرار دهید، یکی از محیط‌هایی که به دستگاه تصفیه آب نیاز دارد، خانه است. به نوعی می‌توان گفت که بهترین برند تولید کننده دستگاه آب، وابسته به نوع استفاده و همچین میزان هزینه‌ای که می‌خواهید برای خرید یک دستگاه تصفیه آب انجام دهید، می‌تواند متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید بهترین دستگاه تصفیه آب می‌توانید با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید.

راههای ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش خرید این محصولات می توانید از طریق شماره تماس های زیر با واحد های فروش شرکت پالایه سازان در ارتباط باشید. همکاران ما در طول ساعات اداری پاسخگوی ارتباط شما خواهند بود.