بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴
ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی

آنچه در این مقاله می خوانیم:

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی چه طول و عرضی دارد؟ این سوالی است که بسیاری از افراد ممکن است هنگام خرید با آن روبه‌رو شوند. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی به طور معمول در زیر سینک ظرف‌شویی نصب می‌شوند. این مکان باید فضای کافی برای قرارگیری دستگاه را داشته باشد، در غیر این صورت باید مکان دیگری را برای آن انتخاب کرد. مکان باید لوله‌کشی برای انشعاب گرفتن آب، خروجی فاضلاب برای دفع پساب و نزدیک به سینک باشد. همچنین، یک پریز برق باید در نزدیکی آن قرار داشته باشد.

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی با توجه به مدل و طراحی آن می‌تواند متفاوت باشد. برای داشتن یک خرید موفق باید ابعاد دقیق دستگاه را بدانید. برای آنکه مکانی با فضای کافی برای قرارگیری دستگاه داشته باشید، در این مقاله پالایه سازان فرآیند توس به بررسی ابعاد استاندارد و برخی مدل‌ها خواهیم پرداخت.

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر است؟

طول، عرض و ارتفاع یک دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر است؟ برای یافتن مکان مناسب و قرار دادن آن باید ابعاد دقیق دستگاه را بدانید. بهترین مکان زیر سینک است چرا که انشعاب گرفتن از لوله آن راحت‌تر است و می‌توان دستگاه را به مسیر فاضلاب متصل کرد.

با این حال، در بسیاری از خانه‌ها در کابینت زیر سینک وسایل مختلفی مانند شوینده‌های بهداشتی و تجهیزات مشابه دیگر نگهداری می‌شوند و جای کافی برای دستگاه وجود ندارد. پیشنهاد آن است که فضای کافی برای دستگاه فراهم کرده و وسایل را به کابینت دیگری منتقل کنید.

بسیاری از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی در ابعاد استاندارد تولید می‌شوند که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی کارتریجی

دستگاه تصفیه آب کارتریجی نوعی دستگاه تصفیه آب است که از فیلترهای کارتریج برای تصفیه آب آشامیدنی استفاده می‌کند. این دستگاه‌ها به طور معمول برای مصارف خانگی و اداری کوچک مناسب هستند و می‌توانند آلاینده‌های مختلفی مانند ذرات معلق، کلر، طعم و بوی نامطبوع و برخی از مواد شیمیایی را از آب حذف کنند. برای فیلتر آن می‌توان از فیلتر کربنی و فیلتر الیافی استفاده کرد.

  • طول دستگاه: ۴۰ سانتی‌متر
  • عرض دستگاه: ۲۲ سانتی‌متر
  • ارتفاع دستگاه: ۴۳ سانتی‌متر
مشخصات فنی و ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی

ابعاد و وزن دستگاه تصفیه آب خانگی کارتریجی و این لاین متفاوت است

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی این لاین

دستگاه تصفیه آب این لاین به دو صورت تصفیه آب زیر سینکی و تصفیه آب رومیزی تقسیم می‌شود. نوع رومیزی نیاز به نصب خاصی ندارد و قیمت آن از نوع زیر سینک ارزان‌تر است.

  • طول دستگاه: ۳۵ سانتی‌متر
  • عرض دستگاه:۲۲ سانتی‌متر
  • ارتفاع دستگاه: ۳۵ سانتی‌متر
کلروفریک | کلرورفریک مایع | کلرید آهن
مطالعه بیشتر

ابعاد مخزن دستگاه تصفیه آب چقدر است؟

مخزن می‌توان با توجه به نیاز شما ابعاد مختلفی داشته باشد، امّا به‌عنوان‌مثال یک مخزن تصفیه آب ۱۶ لیتری به طور استاندارد قطری معادل ۲۵ سانتی‌متر و ارتفاع ۳۸ سانتی‌متر دارد.

ابعاد برخی از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی پر کاربرد

یکی از دستگاه‌های تصفیه آب که از روش اسمز معکوس استفاده می‌کند، دستگاه تصفیه ۶ مرحله هوزینگی بلوویو است. این مدل ابعادی معادل ۵۳.۵ × ۴۱.۵ × ۴۶ سانتیمتر دارد.

نمونه دیگر دستگاه تصفیه ۷ مرحله اینلاینی توس که یکی از مدل‌های این لاین به شمار می‌آید. ابعاد دقیق آن معادل ۳۱.۸ × ۲۱ × ۴۵ سانتیمتر است.

شما می‌توانید ابعاد و ویژگی‌های انواع دستگاه‌های تصفیه آب را در فروشگاه مشاهده کرده یا برای یافتن دستگاه مد نظر خود با کارشناسان پالایه سازان فرآیند توس در تماس باشید.

سوال‌های متداول

آیا می‌توان دستگاه را به صورت خوابیده در زیر سینک قرار دارد؟

این مسئله وابسته به مدل دستگاه دارد. در برخی از مدل‌ها می‌توانید دستگاه را به صورت خوابیده قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

آیا اندازه فیلترهای تصفیه آب یکسان هستند؟

شما می‌توانید با توجه به نوع دستگاه (این لاین یا کارتریج) فیلتر مناسب آن را تهیه کنید. ابعاد فیلترها هنگام خرید بر روی آن نوشته شده‌اند.

پالایه سازان توس
پالایه سازان توس

کارخانه پالایه سازان توس بهترین تولید کننده فیلتراسیون و تصفیه است. صادر کننده نمونه استان خراسان. بزرگ ترین تولید کننده خاورمیانه

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ

25,000,000 تومان

/5
فیلتر ممبران صنعتی ۴ اینچی

10,000,000 تومان

/5

172,000 تومان

/5
پک ۳ عددی بلوویو

145,000 تومان

/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× Send
سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.