بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
کارخانه تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب
مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، ساختمان اداری ۱، طبقه ۶، واحد ۶۱۴
فواید نوشیدن آب تصفیه شده به کاهش وزن

آیا نوشیدن آب تصفیه شده به کاهش وزن کمک می‌کند؟

آنچه در این مقاله می خوانیم:

نوشیدن آب تصفیه شده می تواند به لاغری و کاهش وزن شما کمک نماید. اگر قصد دارید تا وزن خود را کاهش دهید جالب است بدانید که یکی از ساده ترین راه ها برای کاهش وزن جایگزینی آب تصفیه شده با آب معمولی است. نوشیدن آب تصفیه شده می تواند متابولیسم بدن شما را به شدت افزایش دهد و حتی باعث کاهش اشتهای شما تا حد مجاز شود. آب تصفیه شده بدون کالری است. از این جهت هیچ محدودیتی در خوردن آن برای رژیم های لاغری وجود ندارد و به همین دلیل می تواند برای کاهش وزن کمک زیادی به شما کند.

مزایا رفع گشنگی، افزایش سوخت و ساز و متابولیسم، دفع سموم بدن
مفید ترین آب برای شروع رژیم آب قلیایی و تصفیه شده

برای کاهش وزن چه مقدار آب تصفیه شده بخوریم؟

یکی از سوالاتی که پیش می آید این است برای اینکه بهترین نتیجه را در کاهش وزن بگیریم روزانه چه مقدار آب تصفیه شده از دستگاه تصفیه آب بخوریم؟ متخصصان تغذیه توصیه می کنند کسانی که به دنبال کاهش وزن هستند بهتر است قبل از هر وعده غذایی یک لیوان آب تصفیه شده مصرف کنند. این کار باعث می شود اشتهای شما کاهش یابد و در نتیجه از مصرف کالری های غیر ضروری جلوگیری شود. برای کاهش وزن توصیه می شود تا به جای نوشیدن نوشیدنی های قندی نظیر نوشابه نیز از آب های تصفیه شده استفاده کنید.

دلایل کاهش وزن با آب تصفیه شده

همان طور که گفته شد یکی از بهترین راه های برای لاغری، استفاده از آب های تصفیه شده است. در ادامه به بررسی دلایل کاهش وزن با آب تصفیه شده می پردازیم.

1.سم زدایی بدن

مصرف آب تصفیه شده باعث سم زدایی بدن و سالم تر شدن شما می شود. به صورت کلی در صورتی که میزان مناسبی از آب را مصرف کنید عملکرد کلیه ها بهتر شده و مواد سمی موجود در بدن بهتر می توانند دفع شوند. در صورتی که از آب تصفیه شده استفاده کنید نیز این موضوع شدت بیشتری گرفته و سموم بدن بهتر دفع می شوند.

مشخصات و انواع هوزینگ ممبران صنعتی
مطالعه بیشتر

2.رفع شدن احساس گشنگی

نوشیدن آب تصفیه شده می تواند باعث سرکوب اشتها شود. نوشیدن یک یا دو لیوان آب قبل از غذا می تواند باعث اشغال فضای معده شده و در نتیجه اشتهای شما برای خوردن غذای بیشتر کم تر شود.

3.افزایش کالری سوزی

نوشیدن آب باعث تحریک متابولیسم بدن و سوزاندن چربی های دریافت شده از غذا می شود. نوشیدن آب تصفیه شده، به ویژه آب سرد، باعث می شود تا بدن شما مقداری انرژی را برای گرم کردن آب درون بدن استفاده کند و بدن هر چه انرژی بیشتری مصرف کند متابولیسم آن سریع تر کار می کند.

همچنین در همین راستا مقاله ای تحت عنوان فواید آب تصفیه شده برای ورزشکاران برای شما عزیزان تهیه دیدیم.

مفید ترین آب برای شروع رژیم لاغری

آب تصفیه شده و آب قلیایی جزء مفید ترین آب ها برای شروع رژیم لاغری هستند. این آب ها خواص بسیار زیادی دارند که باعث می شود تا بتوانید کاهش وزن سریع تری را تجربه کنید. با این وجود، مهم ترین نکته این است که برای کاهش وزن بهتر است هر آبی را به صورت سرد مصرف کنید. مصرف آب سرد باعث کاهش وزن بیشتری می شود.

تاثیرات آب قلیایی برای کاهش وزن چیست؟

نوشیدن آب قلیایی فواید بسیاری برای سیستم گوارش و همچنین لاغری دارد. میزان متابولیسم بدن مهم ترین عامل تعیین کننده وزن است. متابولیسم سرعتی است که بدن برای دریافت انرژی، کالری می سوزاند. افرادی که میزان متابولیسم بالاتری دارند بسیار سریع تر از دیگران کالری سوزانده و در نتیجه وزن کم تری دارند. نوشیدن آب به اندازه کافی می توان به خودی خود باعث افزایش متابولیسم شود. آب قلیایی نیز نسبت به آب معمولی می تواند سرعت متابولیسم بدن را بیشتر افزایش دهد.

مصرف آب سرد قلیایی باعث می شود تا بدن شروع به گرمازایی کرده و کالری ها با سرعت بیشتری سوزانده شوند.

آب آلوده چه ضرری دارد
مطالعه بیشتر

در مقایسه با آب معمولی، آب قلیایی خواص آبرسانی به مراتب بهتری دارد. از آنجایی که سالم ترین راه برای کاهش وزن، کنترل کالری و ورزش است، آبرسانی مجدد نقش حیاتی در اطمینان از اینکه بدن پر انرژی باقی می ماند دارد. آب قلیایی به دلیل خواص آبرسانی بهتر، می تواند انرژی بدن را سریع تر بازگردان. الکترولیت ها و مواد معدنی موجود در آب قلیایی مسئول این کار هستند.

آیا با نوشیدن آب تصفیه شده بدن سم زدایی می شود؟

بله. نوشیدن آب به اندازه کافی، به خودی خود باعث دفع سموم بدن می شود. نوشیدن آب باعث عملکرد بهتر کلیه ها و در نتیجه دفع بهتر سموم موجود در بدن می شود. از لحاظ خاصیت سم زدایی، نوشیدن اب تصفیه شده خواص بهتری نسبت به آب معمولی دارد.

پالایه سازان توس
پالایه سازان توس

کارخانه پالایه سازان توس بهترین تولید کننده فیلتراسیون و تصفیه است. صادر کننده نمونه استان خراسان. بزرگ ترین تولید کننده خاورمیانه

فیلتر ممبران صنعتی ۸ اینچ

25,000,000 تومان

/5
فیلتر ممبران صنعتی ۴ اینچی

10,000,000 تومان

/5

172,000 تومان

/5
پک ۳ عددی بلوویو

145,000 تومان

/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× Send
سبد خرید
حساب من

برای استعلام قیمت

1- انواع فیلترهای تصفیه آب

2- دستگاه تصفیه آب

با شماره تماس بگیرید.